„Wakacje z piłką nożną – Football Camps 2020” rozpoczęto!

Football Camps 2020 wystartował. W poniedziałek 3 sierpnia Stadion Miejski w Bochni przy ul. Parkowej  zapełnił się uczestnikami piłkarskiej półkolonii  organizowanej przez Małopolski Związek Piłki Nożnej przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.
.
PROJEKT FOOTBALL CAMPS
To wielowymiarowe sportowe przedsięwzięcie, adresowane do dziewcząt i chłopców ze wszystkich zakątków Małopolski, zostanie zrealizowane na terenie 19 powiatów Województwa Małopolskiego. Projekt uwzględnia obecną, nadzwyczajną sytuację zdrowotną wynikającą z zagrożeń pandemii COVID-19. Wakacyjna propozycja jest zatem dostosowana do aktualnych obostrzeń epidemicznych w Polsce obowiązujących w związku z koronawirusem.
Program Football Camps ‘2020 zakłada organizację 19 półkolonii, każda trwająca 7 dni, na terenie powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego, limanowskiego, miechowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, suskiego, tarnowskiego, wadowickiego, wielickiego i tatrzańskiego.

INAUGURACJA W BOCHNI
Wczoraj już po godz. 9.00 na piłkarskiej murawie zaroiło się od dzieciaków – zawodników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni z roczników 2008/2009 (młodzików). Wszyscy z futbolówkami, ubrani w stroje Football Camps 2020. Młodzi futboliści ochoczo ruszyli do treningu pod czujnym okiem szkoleniowców: Piotra Góreckiego i Michała Dziuby. Nad organizacyjną stroną przedsięwzięcia czuwa kierownik sekcji piłki nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni Łukasz Gicala. Inauguracyjnym zajęciom przyglądał się z zainteresowaniem prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni Jan Krupa.

Więcej o projekcie  – kliknij tutaj.
Zdjęcia z rozpoczęcia na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content