W nadchodzący weekend rozpoczęcie rozgrywek rundy wiosennej!

Murawa Stadionu Miejskiego w Bochni - 20.04.2021

W nadchodzący weekend 24-25 kwietnia piłkarze nożni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczną rozgrywki w ramach rundy wiosennej.

Uwaga – poniżej umieszczone zdjęcia zrobione zostały w rundzie jesiennej (wkrótce je uaktualnimy).

Sobota 24.04.2021
Pierwsi na murawę wyjdą zawodnicy, którzy walczyć będą w II Lidze Okręgowej D1 Młodzików. W sobotę podopieczni trenera Mirosława Sobieszczyka na wyjeździe spotkają się z Gosir-Novi Rzezawianką (początek spotkania o godz. 9.30). W kolejnych spotkaniach młodzicy MOSiR zmierzą się również z takimi drużynami jak: MSP Bochnia, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz, Promień Mikluszowice, Beskid Żegocina, OKS Brzesko, UKS AP Champions Brzesko, AKS AS Elita Brzesko i Trzciana 2000.

W tym samym dniu o godz. 10.00 na murawę Stadionu Miejskiego przy ul. Parkowej w Bochni wyjdą wychowankowie trenera Piotra Góreckiego, którzy rozpoczną zmagania w I Lidze Okręgowej D1 Młodzików, goszcząc CANPACK Okocimski Klub Sportowy z Brzeska. W następnych kolejkach walczyć będą z zespołami: Macierz Lipnicy, KS Koszyc Wielkich, Football Academy z Dąbrowy Tarnowskiej, Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, Unią Tarnów i Tarnovią Tarnów.

Również w sobotę mecz rozegrają bocheńskie orliki, szkolone przez Marcina Leśniaka. Młodzi zawodnicy podejmują wyzwanie w spotkaniach III Ligi Młodzików. 24 kwietnia na boisku przy ul. Chodenickiej w Bochni gościć będą Błękitnych Krzeczów (mecz rozpocznie się o godz. 12.30). W następnych kolejkach grać będą z drużynami: Szreniawy Nowy Wiśnicz, Gryfu Chronowa i Błyskawicy Proszówki.

Niedziela 25 kwietnia
W niedzielę na murawę Stadionu Miejskiego w Bochni wyjdą piłkarze, walczący w II Lidze Wojewódzkiej C1 Trampkarzy. Zespół MOSiR Bochnia, trenowany przez Michała Dziubę, gościł będzie drużynę Canpack Okocimski Brzesko. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.
W następnych kolejkach nasi zawodnicy zmierzą się z: Hutnikiem Kraków, KS Chełmkiem, Akademią Piłkarską 21 Kraków, Tarnovią Tarnów, Unią II Tarnów, FA Sandecją Nowy Sącz.

Niestety, wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności. Relacje ze spotkań postaramy się na bieżąco przekazywać na naszej stronie.

Trzymamy kciuki za nasze zespoły i życzymy jak najwięcej zwycięstw oraz satysfakcji z samej gry!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content