Uroczyste zakończenie Football Camps 2020

W miniony weekend uroczyście zakończono „Wakacje z piłka nożną – Football Camps 2020”,  półkolonię organizowaną przez Małopolski Związek Piłki Nożnej przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego, prowadzoną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni i Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia.

W siedmiodniowym obozie brali udział m.in. piłkarze MOSiR Bochnia z roczników 2008/09 pod czujnym okiem szkoleniowców: Piotra Góreckiego i Michała Dziuby. Nad organizacyjną stroną przedsięwzięcia czuwał kierownik sekcji piłki nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni Łukasz Gicala.


Na zdj. zawodnicy MOSiR Bochnia podczas obozu z trenerem Piotrem Góreckim.

W ramach półkolonii prowadzono treningi i rozgrywano mecze, również na wyjeździe (na zdj. poniżej rozgrzewka przed spotkaniem w Zabierzowie).

Podczas uroczystości zakończenia obozu, która odbyła się na Stadionie Miejskim w Bochni, pamiątkowe statuetki, dyplomy, certyfikaty i książki wręczali młodym piłkarzom Stefan Kolawiński Burmistrz Miasta Bochnia i Jan Krupa prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni.

Na zdj. tytułowym uczestnicy półkolonii na Stadionie Miejskim w Bochni z: (od prawej) Władysławem Wójcikiem byłym kierownikiem sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia (wciąż pracujący na rzecz sekcji), trenerem Michałem Dziubą, Łukaszem Gicalą obecnie kierującym sekcją piłki nożnej MOSiR, Stefanem Kolawińskim Burmistrzem Miasta Bochnia, Janem Krupą prezesem Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni i (od lewej) trenerem Piotrem Góreckim.

Więcej zdjęć z obozu, prowadzonego przez MOSiR Bochnia na stronie Facebooka – kliknij tutaj.

PROJEKT FOOTBALL CAMPS
To wielowymiarowe sportowe przedsięwzięcie, adresowane było do dziewcząt i chłopców ze wszystkich zakątków Małopolski i realizowane na terenie 19 powiatów Województwa Małopolskiego. Projekt uwzględniał obecną, nadzwyczajną sytuację zdrowotną wynikającą z zagrożeń pandemii COVID-19. Wakacyjna propozycja była zatem dostosowana do aktualnych obostrzeń epidemicznych w Polsce obowiązujących w związku z koronawirusem.
Program Football Camps ‘2020 zakładał organizację 19 półkolonii, każdej trwającej 7 dni, na terenie powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, chrzanowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, krakowskiego, limanowskiego, miechowskiego, myślenickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, suskiego, tarnowskiego, wadowickiego, wielickiego i tatrzańskiego.
Dziękujemy Województwu Małopolskiemu, Małopolskiemu Związkowi Piłki Nożnej i Podokręgowi Piłki Nożnej w Bochni za możliwość udziału w „Wakacjach z piłką nożną – Football Camps 2020”.
Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content