Udana inauguracja Małopolskiej Ligi Dzieci

W sobotę 13.10.2018 r. rozgrywki w ramach Małopolskiej Ligi Dzieci zainaugurowała nasza najmłodsza drużyna, czyli chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Bardzo cieszy liczebność drużyny, bo obecnie mamy zgłoszonych 36 chłopców, dzięki czemu możemy grać dwoma zespołami. MOSiR I i MOSiR II rywalizowaly z LUKS Skrzyszów oraz TSR Orawa. Zarówno drużyna I jak II zaprezentowały się rewelacyjnie. Oczywiście w pierwszych meczach widać było ogromny stres w poczynaniach zawodników, ale z każdą chwili chłopcy czuli się coraz pewniej. Gra sprawiała ogromną radość. Każda piłka była na wagę złota. Nie było żadnych kalkulacji, każdy starał się pokazać z jak najlepszej strony, szczególnie przed publicznościa zgromadzoną na Hali I LO w Bochni. Zachęcamy, aby jeszcze więcej rodzin i znajomych młodych szczypiornistów pojawiało się na meczach, gdyż chłopcy czują wtedy ogromne wsparcie i z większą przyjemnością rywalizują z innymi zespołami.

Serdecznie dziękujemy również za wsparcie materialne, jakim zostaliśmy obdarzeni, gdyż koszulki w jakich wystąpiły drużyny MOSiRu to zakup ufundowany przez przyjaciela drużyny.

Same wyniki pokazują ogromny potencjał drzemiący w naszych zespołach. MOSiR I to chłopcy w większości z rocznika 2007, kilku 2006 i jeden 2008. Z powodzeniem rywalizowali w sobotnich meczach – oba wygrywając. Z kolei MOSiR II – chłopcy 2 a nawet 3 lata młodsi od swoich przeciwników. Co prawda oba mecze zostały przegrane, jednak obydwa nieznacznie i każdy po zacietej walce.

MOSiR I Bochnia – TSR Jabłonka  7:6  (2:1)

MOSiR I Bochnia – LUKS Skrzyszów  15:5   (9:0)

MOSiR I reprezentowali: (po nazwisku liczba z ilością zdobytych bramek w całym turnieju)

Fryderyk Sowa, Szymon Śliwiński, Dominik Borgosz, Karol Cichoń, Jakub Samborek, Olaf Budyś 1, Mateusz Chwastek 1, Karol Koczanowski 1, Bartosz Kokoszka 2, Bartłomiej Kołodziej 3, Bartosz Sacha 3, Piotr Tobiasz 4, Olaf Wojtalik 7

MOSiR II Bochnia – LUKS Skrzyszów  8:15   (5:8)

MOSiR II Bochnia – TSR Jabłonka  4:9   (3:6)

MOSiR II reprezentowali: (po nazwisku liczba z ilością zdobytych bramek w całym turnieju)

Szymon Śliwiński, Fryderyk Sowa, Kamil Adamczyk, Antoni Borgosz, Maksymilian Szymczyk, Dawid Ścisło, Joachim Ścisło, Dawid Stańdo 1, Jan Zdebski 1, Wojciech Tobiasz 1, Bartosz Rojek 3, Aleksander Paluch 6

Zobacz zdjęcia z sobotniego turnieju – kliknij tutaj

Obejrzyj również poczynania młodziutkich szczypiornistów MOSiR na kanale yt: Mosir Bochnia TV

niebawem umieścimy kolejne mecze z sobotniego turnieju

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content