Tym razem Trzciana pokonana! I liga okręgowa trampkarzy

We wtorek 22 maja piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali na wyjeździe zaległe (z 16 maja) spotkanie z Trzcianą 2000. Tym razem było ono dla bochnian zwycięskie!

Trzciana 2000 – MOSiR Bochnia 0:2

Ostatnio trampkarze MOSiR Bochnia znakomicie radzą sobie na murawie i po pokonaniu Niecieczy po raz kolejny pokazali, że pierwsza runda nie musi stygmatyzować kolejnych spotkań w rundzie drugiej. Tym razem piłkarze, przygotowywani do rozgrywek przez Marcina Leśniaka, przystąpili do spotkania pozytywnie nastawieni. Przypomnijmy, że pierwszy mecz z Trzcianą u siebie przegrali różnicą jednej bramki. Teraz, mimo grania na obcym terenie, wygrali  dwiema. Gospodarzom nie udało się strzelić żadnego celnego gola. Dobre strzały oddali natomiast dwaj bochnianie Dominik Lech i Hubert Kwarta.

Po dziesięciu spotkaniach MOSiR Bochnia znajduje się na miejscu lidera. Na drugim miejscu jest Unia Tarnów, ale z 9 spotkaniami za sobą.

Kolejny mecz nasi trampkarze rozegrają również na wyjeździe. 28 maja spotkają się z Tarnovią Tarnów, która to drużyna ma 6 miejsce w tabeli.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content