Wczytywanie...

Informacje

II Turniej Piłki Ręcznej im. Władysława Stawiarskiego zostanie rozegrany w dniach 9 -10 czerwca 2018 roku. Zaplanowano rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych – młodzik (chłopcy urodzeni w roku 2003 i młodsi) oraz w dzieci (chłopcy urodzeni w roku 2005 i młodsi).

HARMONOGRAM MECZÓW:

Dzieci:

09-VI
19:00 – 9:50MOSiR I BochniaMOSiR II Bochnia35:3
29:50 – 10:40UKS Wiertmet LibuszaUKS Czwórka Libiąż 25:18
310:40 – 11:30SPR Stal MielecMOSiR I Bochnia 23:13
411:30 – 12:20UKS Czwórka LibiążMOSiR II Bochnia36:6
512:20 – 12:50inauguracja turnieju
612:50 – 13:40VIVE KielceUKS Wiertmet Libusza10:18
713:40 – 14:30SPR Stal MielecUKS Czwórka Libiąż19:31
814:30 – 15:20MOSiR I BochniaUKS Wiertmet Libusza 14:17
915:20 – 16:10VIVE KielceMOSiR II Bochnia 48:0
10-VI
109:50 – 10:40VIVE KielceUKS Czwórka Libiąż20:24
1110:40 – 11:30MOSiR II BochniaSPR Stal Mielec 4:36
1211:30 – 12:20MOSiR I BochniaUKS Czwórka Libiąż 14:18
1312:20 – 13:10SPR Stal MielecVIVE Kielce20:16
1413:10 – 14:00UKS Wiertmet LibuszaMOSiR II Bochnia31:11
1514:00 – 14:50MOSiR I BochniaVIVE Kielce23:14
1614:50 – 15:40SPR Stal MielecUKS Wiertmet Libusza 20:28
17:30zakończenie turnieju

Młodzik:

09-VI
19:00 – 9:50MOSiR I BochniaSPRT Luks Skrzyszów26:18
29:50 – 10:40MKS PM MPEC TarnówUKS Jedynka Myślenice8:16
310:40 – 11:30MOSiR II BochniaUMKS PMOS Chrzanów22:14
411:30 – 12:20UKS Jedynka MyśleniceSPRT Luks Skrzyszów 19:13
12:20 – 12:50inauguracja turnieju
512:50 – 13:40EUCO – UKS Dziewiątka LegnicaMKS PM MPEC Tarnów16:17
613:40 – 14:30SPRT Luks SkrzyszówUMKS PMOS Chrzanów11:22
714:30 – 15:20MOSiR I BochniaUKS Jedynka Myślenice 17:13
815:20 – 16:10MKS PM MPEC TarnówMOSiR II Bochnia15:35
916:10 – 17:00UMKS PMOS ChrzanówEUCO – UKS Dziewiątka Legnica16:12
1017:00 – 17:50MOSiR I BochniaMKS PM MPEC Tarnów20:20 k. 2:1
1117:50 – 18:40EUCO – UKS Dziewiątka LegnicaMOSiR II Bochnia 19:24
10-VI
129:00 – 9:50EUCO – UKS Dziewiątka LegnicaSPRT Luks Skrzyszów 16:24
139:50 – 10:40UMKS PMOS ChrzanówUKS Jedynka Myślenice23:9
1410:40 – 11:30SPRT Luks SkrzyszówMOSiR II Bochnia 18:20
1511:30 – 12:20MOSiR I BochniaUMKS PMOS Chrzanów 16:28
1612:20 – 13:10UKS Jedynka MyśleniceEUCO – UKS Dziewiątka Legnica22:12
1713:10 – 14:00MKS PM MPEC TarnówSPRT Luks Skrzyszów 22:19
1814:00 – 14:50MOSiR I BochniaMOSiR II Bochnia 16:36
1914:50 – 15:40MKS PM MPEC TarnówUMKS PMOS Chrzanów 9:29
2015:40 – 16:30MOSiR II BochniaUKS Jedynka Myślenice
2116:30 – 17:20MOSiR I BochniaEUCO – UKS Dziewiątka Legnica23:14
17:30zakończenie turnieju

Tabele punktowe:

MŁODZIKDZIECI
DrużynaI meczII meczIII meczIV meczV meczVI meczsuma punktówDrużynaI meczII meczIII meczIV meczV meczsuma punktów
MOSiR I Bochnia3
 32
 0 3314
MOSiR I Bochnia3
 0 00
3
 6
MOSiR II Bochnia0
 00
0
 0 00
MOSiR II Bochnia 0 0 00
0
0
MKS PM MPEC Tarnów 03
3
1
3
 010
UKS Wiertmet Libusza3
3
3
 33
15
SPRT Luks Skrzyszów 00
0
 3 3 0 6UKS Czwórka Libiąż 03
3
3
3
12
UKS Jedynka Myślenice 3 30
0
 3 3 12SPR Stal Mielec 3 0 33
0
9
UMKS PMOS Chrzanów 3 3 33
 3 3 18VIVE Kielce0
3
0
 0 03
EUCO – UKS Dziewiątka Legnica0
0
3
 00
 0 3      

Zespół MOSiR II w kategorii młodzik gra poza konkursem.

Klasyfikacja strzelców  turnieju:

 

MŁODZIKDZIECI
LPImię i nazwiskoZespółbramkimecze drużynyLPImię i nazwiskoZespółbramkimecze drużyny
1Konrad TrojanMOSiR I Bochnia3361Marcin GorzkowiczWiertmet Libusza425
2Sebastian SurmanSPRT Skrzyszów2862Patryk PolitCzwórka Libiąż355
3Szymon WajdaMKS PM Tarnów2763Karol MazierskiStal Mielec285
4Konrad LaskowskiDziewiątka Legnica2564Krzysztof MikundaCzwórka Libiąż255
Maciej KyciaMOSiR II2565Maciej MaliszczakMosir I Bochnia225
6Kacper GajliMOSiR II236Wiktor PrzytułaVive Kielce225
7Korneliusz MałekMKS PM Tarnów2267Oskar SondejStal Mielec215
Kacper CąberMOSiR II2268Michał PatykCzwórka Libiąż195
Szczepan GolanowskiSPRT Skrzyszów2269Konstanty GalantWiertmet Libusza185
Robert ChmielarczykUKS Jedynka Myślenice22610Adrian CzajkowskiStal Mielec175
11Piotr KalinkaMOSiR II216Igor SłowińskiVive Kielce175
12Marcin HardzinaPMOS Chrzanów20612Oskar StabrawaMosir I Bochnia165
13Michał RoguszMOSiR I186Karol NycekStal Mielec165
Jakub KowalczeUKS Jedynka Myślenice18614Wiktor ToberaVive Kielce145
15Bartłomiej KrólDziewiątka Legnica17615Jakub FrydelCzwórka Libiąż135
16Bartosz SzpisakMOSiR I16616Michał WojsMOSiR I Bochnia125
17Kacper BieńMKS PM Tarnów15617Jakub NoskowiakMosir I Bochnia115
Filip WójcikPMOS Chrzanów156Filip StrażStal Mielec115
Mateusz HoimSPRT Skrzyszów156Tomasz TrzonekWiertmet Libusza115
20Jakub WzorekMKS PM Tarnów14620Piotr KargulewiczVive Kielce105
Gniewomir RejmanPMOS Chrzanów146Igor JaworskiVive Kielce105
Adrian GłuczenkoPMOS Chrzanów146Ernest BasistaWiertmet Libusza105
Wojciech BałuckiUKS Jedynka Myślenice14623Łukasz ŚwiatłowskiCzwórka Libiąż95
24Maciej WodaMOSiR II136Bartosz KołodziejMosir I Bochnia95
Marcin WilczewskiPMOS Chrzanów136Tomasz CionekWiertmet Libusza95
Kacper TumanSPRT Skrzyszów13626Mateusz BożekMosir I Bochnia85
27Leszek ZebackiDziewiątka Legnica126Eryk SmędaMosir I Bochnia85
Piotr KarwalaMOSiR II126Patryk KłaczkowskiStal Mielec85
Mateusz SiewniakPMOS Chrzanów126Piotr FurmanekVive Kielce85
30Wojciech BorowiecMOSiR I116Paweł KrólStal Mielec85
31Igor BukoDziewiątka Legnica10631Karol CichońMosir I Bochnia75
Mateusz SzlahusekMOSiR I10632Olaf WojtalikMOSiR II Bochnia65
Bartosz SkoczylasPMOS Chrzanów106Kacper SmorendaVive Kielce65
Paweł JantasSPRT Skrzyszów106Dominik TrelaVive Kielce65
35Damian BronowickiDziewiątka Legnica9635Kos KacperCzwórka Libiąż55
Igor TarczońMKS PM Tarnów96Wiktor ChorążyCzwórka Libiąż55
Filip KołaczMOSiR I96Dominik TrelaVive Kielce55
Marcin SzkolikMOSiR II9638Igor GucikCzwórka Libiąż45
Filip KorusSPRT Skrzyszów96Jakub BognoCzwórka Libiąż45
Mikołaj BujasUKS Jedynka Myślenice96Klaudiusz KubczakCzwórka Libiąż45
41Kacper ZającMKS PM Tarnów86Jan MuchaMOSiR II Bochnia45
Kacper MarszyckiPMOS Chrzanów86Mateusz ChwastekMOSiR II Bochnia45
43Kacper LeszczyńskiDziewiątka Legnica76Jakub CzarneckiStal Mielec45
NowakPMOS Chrzanów76Igor MajewskiVive Kielce45
45Olaf FilipowiczMOSiR I6645Alex UrbaniakCzwórka Libiąż35
Tomasz JungMOSiR II66Kacper KluzMosir I Bochnia35
47Michał BroszkiewiczMOSiR II56Aleksander PaluchMOSiR II Bochnia35
Aleksander ŁatasUKS Jedynka Myślenice56Mikołaj JeżStal Mielec35
49Marcel MałachowskiDziewiątka Legnica4649Wojciech BerdychowskiWiertmet Libusza25
Kacper GolemiecMOSiR I46Mateusz PolaszekWiertmet Libusza25
Filip ParuchUKS Jedynka Myślenice46Kacper WojnaWiertmet Libusza25
52Jakub RaczekDziewiątka Legnica3652Łukasz KrukMosir I Bochnia15
Kacper SzczudłoMOSiR I36Kokoszka BartoszMosir I Bochnia15
NucinPMOS Chrzanów36Karol KochanowskiMOSiR II Bochnia15
FudaliPMOS Chrzanów36Dominik NorekMOSiR II Bochnia15
Łukasz MichońSPRT Skrzyszów36Mikołaj JeżowskiStal Mielec15
Łukasz MądelSPRT Skrzyszów36Szymon GorzkowiczWiertmet Libusza15
Antoni KaperaUKS Jedynka Myślenice36Patryk KoziołWiertmet Libusza15
59Jan MareckiMOSiR I26Michał RafałoMOSiR II Bochnia15
Krzysztof KuklaMOSiR I26Bartłomiej JonakMOSiR II Bochnia15
Miłosz BiernatMOSiR II26Dawid StańdoMOSiR II Bochnia15
GarnekPMOS Chrzanów26Antoni BorgoszMOSiR II Bochnia15
Miłosz MałotaUKS Jedynka Myślenice26Tomasz GardzielMOSiR II Bochnia15
64Karol WdowiakDziewiątka Legnica16Bartosz KokoszkaMosir I Bochnia15
Sebastian KolaMKS PM Tarnów16
Kacper SychtaMOSiR I16
Mateusz BłoniarczykMOSiR I16
UrbańskiPMOS Chrzanów16
Adrian KucUKS Jedynka Myślenice16

 

Nagrody indywidualne:

Dzieci:

MVP Turnieju: Łukasz Kruk – MOSiR I Bochnia

NAJLEPSZY STRZELEC turnieju: Marcin Gorzkiewicz – UKS Wiertmet Libusza

NAJLEPSZY OBROŃCA turnieju: Maciej Maliszczak – MOSiR I Bochnia

NAJLEPSZA SIÓDEMKA turnieju:

Szymon Gorzkiewicz – UKS Wiertmet Libusza
Michał Patyk
– UKS Czwórka Libiąż
Oskar Sondej – SPR Stal Mielec
Fryderyk Sowa – MOSiR II Bochnia
Igor Majewski – Vive Kielce
Tomasz Cionek – UKS Wiertmet Libusza
Bartosz Kołodziej – MOSiR I Bochnia

 

Młodzik:

MVP Turnieju: Michał Rogusz – MOSiR I Bochnia

NAJLEPSZY STRZELEC turnieju: Konrad Trojan – MOSiR I Bochnia

NAJLEPSZY OBROŃCA turnieju: Mikołaj Bujas – UKS Jedynka Myślenice

NAJLEPSZA SIÓDEMKA turnieju:

Iwo Kotwinowski – UMKS PMOS Chrzanów
Bartosz Skoczylas – UMKS PMOS Chrzanów
Szymon Wajda – MKS PM MPEC Tarnów
Mateusz Siewniak – UMKS PMOS Chrzanów
Konrad Laskowski – UKS Dziewiątka Legnica
Robert Chmielarczyk – UKS Jedynka Myślenice
Bartosz Szpisak – MOSiR I Bochnia

Zespoły biorące udział w II Turnieju im. Władysława Stawiarskiego:

Dzieci:                                             Młodzik:
MOSiR I Bochnia                     MOSiR I Bochnia
MOSiR II Bochnia                    MOSiR II Bochnia
UKS Wiertmet Libusza            MKS PM MPEC Tarnów
UKS Czwórka Libiąż                SPRT Luks Skrzyszów
SPR Stal Mielec                        UKS Jedynka Myślenice
Vive Kielce                                 EUCO – UKS Dziewiątka Legnica
UMKS PMOS Chrzanów

Młodzicy będą rozgrywać swoje mecze na Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32, natomiast dzieci w Hali I Liceum Ogólnokształcącego prz Pl. Ks. Czaplińskiego 1.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: mosir_bochnia@poczta.onet.pl lub telefoniczny: 606 127 889 – Łukasz Gicala