Turniej sparingowy szczypiornistów MOSiR Bochnia w ramach przygotowań do rozgrywek w II lidze mężczyzn

zespol-II-ligi-pilki-recznej-mezczyzn-MOSiR-Bochnia-04.09.2021

Szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w ramach przygotowań do nowego sezonu w ramach II ligi piłki ręcznej mężczyzn rozegrali w sobotę (4 września)  turniej sparingowy z zespołami: AZS AGH Kraków i Jedynką Myślenice.

Wyniki meczów:
MOSiR Bochnia – AZS AGH Kraków 20:29
AZS AGH Kraków – Jedynka Myślenice 29:25
MOSiR Bochnia – Jedynka Myślenice 18:24

Pożyteczny sprawdzian przed nadchodzącym sezonem
– Bardzo pożyteczny sprawdzian dla każdego zespołu przed nadchodzącym sezonem – mówi trener bochnian Ryszard Tabor. – Najlepiej w tym miniturnieju zaprezentował się zespół AZS AGH Kraków, który dysponuje młodymi zawodnikami o już wysokich umiejętnościach techniczno-taktycznych i zasłużenie wygrał. Zespół z Myślenic mimo, że nie był w optymalnym składzie osobowym, zaprezentował szybką i skuteczną grę w ataku i bardzo poprawną w obronie. Nasz młody zespół na tle przeciwników miał momenty dobrej i skutecznej gry. Niestety były one przeplatane dłuższymi fragmentami, w których zbyt łatwo traciliśmy bramki, grając w obronie, a w ataku oddawaliśmy rzuty z nie do końca przygotowanych pozycji. Wiele do życzenia pozostawiała również skuteczność rzutowa. Dzięki tym sprawdzianom wiemy na czym skupić uwagę w pracy treningowej w najbliższych tygodniach. –

Na zdjęciu tytułowym drugoligowy zespół MOSiR Bochnia w składzie:
– górny rząd od lewej: Jakub Noskowiak, Marcin Jakubowski, Piotr Kalinka, Patryk Rolewicz, Łukasz Kruk, Maciej Grech, Kacper Cąber, Bartłomiej Batko.
– dolny rząd od lewej: Wojciech Borowiec, Kacper Szczudło, Mateusz Błoniarczyk, Konrad Trojan, Bartłomiej Szpisak, Damian Pławecki.

Zdjęcia z turnieju, który odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Inauguracja rozgrywek 18 września
Drugoligowe rozgrywki mężczyzn ruszają 18 września, kiedy to zespół MOSiR Bochnia zainauguruje sezon, goszcząc ekipę SPR Orzeł Przeworsk. W Śląskiej II Lidze Mężczyzn, w grupie IV, oprócz wymienionych zespołów udział wezmą następujące drużyny: AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce, MKS Ustroń, SPR Górnik Zabrze, KS VIVE II Kielce, HLB Buskowianka, SUMKS Jedynka Myślenice, SPR Stal II Mielec, SMS III ZPRP Kielce, AZS AGH II Kraków, Grupa Azoty Unia II Tarnów, UKS SMS Wybicki Kielce. W sumie 13 zespołów (zapowiadany wcześniej SRS II Przemyśl wycofał się). Pierwsza runda zakończy się 11-12 grudnia.

Terminarz meczów bocheńskiego zespołu – kliknij tutaj.

Spotkania, które odbywać się będą w naszym mieście w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32, będą transmitowane na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV.

Terminarz całościowy dostępny na stronie  Związku Piłki Ręcznej w Polsce – kliknij tutaj.

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn objął Sportomaks.pl

.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content