Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bocheńskiego – wyniki.

W poniedziałek 4 czerwca 2018r., na sztucznej murawie MOSiR-u Bochnia, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego, który zakończył rozgrywki międzyszkolne  sezonu 2017/2018.

 

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn:

  • ZS Nr 1 w Bochni

  • I LO w Bochni

  • II LO w Bochni

  • ZS Nr 3 w Bochni

  • ZS Nr 2 w Bochni.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a chłopcy spędzali każdorazowo  na murawie po 12 minut.

Chłopcy pełni werwy, zapału i pragnienia wygranej przystąpili do rywalizacji. Walka od pierwszych chwil była bardzo zacięta, momentami nawet trochę nerwowa. Były momenty gdy emocje „sięgały zenitu”, chwilami może nawet chęć umieszczenia piłki w bramce przeciwnika była tak silna, że wszystkie starania aby tak się właśnie stało spełzały na niczym: bramka była jak zaczarowana a piłka obijając się o wszystkie możliwe słupki i poprzeczki ani myślała wylądować w okienku bramki.

Ostatecznie najlepszą drużyną tego Turnieju, zostali uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni i to oni zdobywając I miejsce otrzymali również Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego.

Na miejscu II uplasowali się uczniowie ZS Nr 2 w Bochni,  miejsce III wywalczyli chłopcy z II LO w Bochni. Na miejscu IV znaleźli się uczniowie ZS Nr 3 w Bochni a tabelę zamykają chłopcy I LO w Bochni, którzy uplasowali się na miejscu V.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły, z rąk Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bochni  Ireneusza Sobasa, otrzymały pamiątkowe dyplomy a zdobywcy miejsc I – III również okolicznościowe puchary. Dyplomy oraz puchary ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni kliknij tutaj

Ponieważ były to ostatnie rozgrywki w tym roku szkolnym – mówi organizator zawodów – pragnę wszystkim uczniom serdecznie podziękować za udział we wszystkich zawodach tego sezonu, gratuluję osiągniętych wyników i życzę równie dobrych rezultatów w przyszłym sezonie. Nauczycielom i opiekunom bardzo dziękuję za przygotowanie swoich podopiecznych do rozgrywek, za zaangażowanie i pomoc na która zawsze mogłam liczyć. Dziękuję za miłą atmosferę podczas zawodów oraz równie miłą współpracę.

Organizatorem całego cyklu Zawodów Powiatowych, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

 

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:

Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

I LO Bochnia – ZS Nr 1 Bochnia

0 : 3

2

ZS Nr 2 Bochnia – II LO Bochnia

1 : 0

3

ZS Nr 3 Bochnia – ZS Nr 1 Bochnia

0 : 4

4

II LO Bochnia – I LO Bochnia

3 : 0

5

ZS Nr 3 Bochnia – ZS Nr 2 Bochnia

1 : 0

6

ZS Nr 1  Bochnia – II LO Bochnia

1 : 1

7

I LO Bochnia – ZS Nr 3 Bochnia

1 : 2

8

ZS Nr 1 Bochnia – ZS Nr 2 Bochnia

0 : 0

9

II LO Bochnia – ZS Nr 3 Bochnia

3 : 1

10

ZS Nr 2 Bochnia – I LO Bochnia

4 : 1

 

TABELA KOŃCOWA

SZKOŁA

PUNKTY

SUMA punktów

MIEJSCE

ZS Nr 1 Bochnia

3

3

1

1

8

I

ZS Nr 2 Bochnia

3

0

1

3

7

II

II LO Bochnia

0

3

1

3

7

III

ZS Nr 3 Bochnia

0

3

3

0

6

IV

I LO Bochnia

0

0

0

0

0

V

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content