Turniej im. Władysława Stawiarskiego 2018 – zapowiedź

Serdecznie zapraszamy na turniej piłki ręcznej im. Władysława Stawiarskiego. Zespoły rywalizować będą w kategoriach dzieci oraz młodzik, na dwóch halach: Widowiskowo – Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32 oraz na Hali I Liceum Ogólnokształcącego prz Pl. Ks. Czaplińskiego 1.

Szczegółowy harmonogram przedstawia się następująco:

Hala I LO, ul. Ks. Czaplińskiego 1 – dzieci:

09-VI
1 9:00 – 9:50 MOSiR I Bochnia MOSiR II Bochnia
2 9:50 – 10:40 UKS Wiertmet Libusza UKS Czwórka Libiąż
3 10:40 – 11:30 SPR Stal Mielec MOSiR I Bochnia
4 11:30 – 12:20 UKS Czwórka Libiąż MOSiR II Bochnia
5 12:20 – 12:50 inauguracja turnieju
6 12:50 – 13:40 VIVE Kielce UKS Wiertmet Libusza
7 13:40 – 14:30 SPR Stal Mielec UKS Czwórka Libiąż
8 14:30 – 15:20 MOSiR I Bochnia UKS Wiertmet Libusza
9 15:20 – 16:10 VIVE Kielce MOSiR II Bochnia
10-VI
10 9:50 – 10:40 VIVE Kielce UKS Czwórka Libiąż
11 10:40 – 11:30 MOSiR II Bochnia SPR Stal Mielec
12 11:30 – 12:20 MOSiR I Bochnia UKS Czwórka Libiąż
13 12:20 – 13:10 SPR Stal Mielec VIVE Kielce
14 13:10 – 14:00 UKS Wiertmet Libusza MOSiR II Bochnia
15 14:00 – 14:50 MOSiR I Bochnia VIVE Kielce
16 14:50 – 15:40 SPR Stal Mielec UKS Wiertmet Libusza
17:30 zakończenie turnieju

 

Hala Widowiskowo – Sportowa, ul. Poniatowskiego 32 – młodzik:

 

09-VI
1 9:00 – 9:50 MOSiR I Bochnia SPRT Luks Skrzyszów
2 9:50 – 10:40 MKS PM MPEC Tarnów UKS Jedynka Myślenice
3 10:40 – 11:30 MOSiR II Bochnia UMKS PMOS Chrzanów
4 11:30 – 12:20 UKS Jedynka Myślenice SPRT Luks Skrzyszów
12:20 – 12:50 inauguracja turnieju
5 12:50 – 13:40 EUCO – UKS Dziewiątka Legnica MKS PM MPEC Tarnów
6 13:40 – 14:30 SPRT Luks Skrzyszów UMKS PMOS Chrzanów
7 14:30 – 15:20 MOSiR I Bochnia UKS Jedynka Myślenice
8 15:20 – 16:10 MKS PM MPEC Tarnów MOSiR II Bochnia
9 16:10 – 17:00 UMKS PMOS Chrzanów EUCO – UKS Dziewiątka Legnica
10 17:00 – 17:50 MOSiR I Bochnia MKS PM MPEC Tarnów
11 17:50 – 18:40 EUCO – UKS Dziewiątka Legnica MOSiR II Bochnia
10-VI
12 9:00 – 9:50 EUCO – UKS Dziewiątka Legnica SPRT Luks Skrzyszów
13 9:50 – 10:40 UMKS PMOS Chrzanów UKS Jedynka Myślenice
14 10:40 – 11:30 SPRT Luks Skrzyszów MOSiR II Bochnia
15 11:30 – 12:20 MOSiR I Bochnia UMKS PMOS Chrzanów
16 12:20 – 13:10 UKS Jedynka Myślenice EUCO – UKS Dziewiątka Legnica
17 13:10 – 14:00 MKS PM MPEC Tarnów SPRT Luks Skrzyszów
18 14:00 – 14:50 MOSiR I Bochnia MOSiR II Bochnia
19 14:50 – 15:40 MKS PM MPEC Tarnów UMKS PMOS Chrzanów
20 15:40 – 16:30 MOSiR II Bochnia UKS Jedynka Myślenice
21 16:30 – 17:20 MOSiR I Bochnia EUCO – UKS Dziewiątka Legnica
17:30 zakończenie turnieju

Wszystkie mecze turnieju będą dostępne na kanale youtubowym Mosir Bochnia TV, a dodatkowo mecze odbywające się na Hali Widowiskowo – Sportowej można będzie oglądać na żywo.

https://www.youtube.com/watch?v=ws4WzfGGUnI

 

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content