Trzciana 2000 – MOSiR II Bochnia 1:3 / II Liga Trampkarzy Okręgowa Trampkarzy

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

W sobotę 19 września drugi zespół trampkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrał 4 kolejkę w ramach II Ligi Okręgowej. Było to spotkanie na wyjeździe z Trzcianą 2000, które nasi chłopcy wygrali różnica dwóch bramek.

Trzciana 2000 – MOSiR II Bochnia 1:3
Strzelcy bramek:
Jakub Piech, Jakub Strzałka, Maciej Ryncarz.
Szczegóły wkrótce, m.in. na „Łączy nas piłka” – kliknij tutaj.

– Zespół Trzciany okazał się wymagającym przeciwnikiem dla naszej drużyny – mówi trener bochnian Robert Gnutek. – Mecz w dużej części toczył się pod dyktando naszej drużyny, która mimo tego nie ustrzegła się kilku błędów, które w konsekwencji doprowadziły między innymi do utraty bramki. W kilku sytuacjach po naszą bramką swoimi umiejętnościami musiał wykazywać się nasz bramkarz Piotrek Broszkiewicz. Przez całe spotkanie chłopcy stworzyli kilka sytuacji bramkowych z czego 3 udało im się zamienić na bramki i zasłużenie wygrali. –

Skład: Piotr Broszkiewicz, Jakub Piech, Karol Łach, Tomasz Dziuba, Bartosz Wenta , Wiktor Wolak, Igor Pala, Kacper Kołodziej, Jakub Strzałka, Maciej Ryncarz, Radosław Rysak, Szymon Leszczyński.

W tej chwili nasz zespól zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Kolejka 5 zostanie rozegrana w poniedziałek 28.09.2020 na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni. Gościć będziemy zespół GOSIR-NOVI Rzezawiankę. Początek o godz. 16.30.

Na zdj. tytułowym zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Okręgowej).

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content