Siatkówka to świetna zabawa! Dołącz do nas – możesz przyjść dzisiaj! MOSiR zaprasza dziewczęta z klas 5-8 szkół podstawowych!

Z nami nie będziesz się nudzić – przekonaj się i rozpocznij treningi! Zobaczysz, że Ci się spodoba, a rówieśnicy będą Ci zazdrościć wysportowanej sylwetki i wielu fajnych znajomych poznanych na treningach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zaprasza chętne dziewczyny ze szkół podstawowych (klas 5-8) na zajęcia sekcji piłki siatkowej.

– Do nas dołączyć można w każdej chwili  – mówi trener siatkówki Tomasz Jaworski. –  Uczymy się od podstaw i powoli poznajemy zasady gry. Jeżeli ktoś do tej pory nie był zdecydowany, nie jest za późno. Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczęta, które chcą spróbować swych sił w tej dyscyplinie sportowej. Zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalne szkolenie.

 

Grupa naborowa dziewcząt ze szkół podstawowych trenuje dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy od godz. 16.30 do 18.00. Chętne dziewczęta prosimy o zgłoszenie się bezpośrednio na zajęcia, które odbywają się w sali sportowej przy ul. Parkowej 3 w Bochni.

Więcej szczegółów u trenera Tomasza Jaworskiego, nr tel. 601 196 818.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content