Trudny mecz z mocnym przeciwnikiem: MOSiR Bochnia – Wisła Kraków SA 0:6 / II liga Wojewódzka C1 Trampkarzy

Trampkarzom MOSiR Bochnia przyszło się w niedzielę zmierzyć z bardzo mocnym przeciwnikiem – Wisłą Kraków. Przegraliśmy to spotkanie, tracąc 6 bramek.

06.09.2020, 5 kolejka
MOSiR Bochnia – Wisła Kraków SA 0:6

To było trudne spotkanie. Jak stwierdził trener bochnian Michał Dziuba – Takie mecze można przegrać już w szatni. Nasi chłopcy okazali za dużo szacunku przeciwnikowi. Wisła dominowała, ale w pierwszych 20 minutach stworzyliśmy 2 sytuacje bramkowe. – Niestety kolejne 3 łatwo stracone bramki zniechęciły bochnian. – Zdecydowanie nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce w środkowej części boiska. Wisła udzieliła nam lekcji futbolu – podsumował szkoleniowiec.

Skład MOSiR Bochni: Karol Styrna, Karol Jonak, Piotr Broszkiewicz, Karol Cieśla, Kajetan Fortuna, Szymon Kolasiński, Jakub Piech, Maciej Rachfał, Kacper Rajca, Krzysztof Stokłosa, Iwo Wolnik oraz Tomasz dziuba, Karol Łach, Radosław Rysak, Jakub Strzałka, Bartosz Wełna, Wiktor Wolak.

Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Bochni.

Zdjęcia z meczu na profilu Facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

W tej chwili MOSiR Bochnia po 4 rozegranych meczach zajmuje 5 miejsce w tabeli rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej. Za nami jednak jeszcze dwa zespoły, które na koncie mają tylko 3 spotkania.

Przed nami 6, przedostatnia kolejka I rundy. Tym razem zagramy na wyjeździe z Tarnovią. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 13 września na boisku Miejskiego Klubu Sportowego przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 9 w Tarnowie. Mecz rozpocznie się o godz. 13.00.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content