Terminarz spotkań MOSiR Bochnia w II Lidze Piłki Ręcznej Mężczyzn, w sezonie 2021/2022

Zespół szczypiornistów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni jest w trakcie przygotowań do nadchodzącego sezonu rozgrywkowego 2021/2022 w II Lidze Piłki Ręcznej Mężczyzn (pisaliśmy o tym tutaj – kliknij), ale już możemy zapoznać się z terminarzem spotkań, które rozpoczną się w drugiej połowie nadchodzącego miesiąca.

Inauguracja rozgrywek 18 września
Drugoligowe rozgrywki mężczyzn ruszają 18 września, kiedy to zespół MOSiR Bochnia pod opieką trenera Ryszarda Tabora zainauguruje sezon, goszcząc ekipę SPR Orzeł Przeworsk. W Śląskiej II Lidze Mężczyzn, w grupie IV, oprócz wymienionych zespołów udział wezmą następujące drużyny: AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce, MKS Ustroń, SPR Górnik Zabrze, KS VIVE II Kielce, HLB Buskowianka, SUMKS Jedynka Myślenice, SPR Stal II Mielec, SMS III ZPRP Kielce, AZS AGH II Kraków, Grupa Azoty Unia II Tarnów, SRS II Przemyśl, UKS SMS Wybicki Kielce. W sumie 14 zespołów. Pierwsza runda zakończy się 11-12 grudnia.

Terminarz meczów bocheńskiego zespołu – kliknij tutaj.

Spotkania, które odbywać się będą w naszym mieście w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32, będą transmitowane na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV.

Terminarz całościowy dostępny na stronie  Związku Piłki Ręcznej w Polsce – kliknij tutaj.

Szkolenie zawodników i rozgrywki zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn w sezonie 2021/2022 są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn objął Sportomaks.pl

.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content