Remis z Tarnowem / II Liga Wojewódzka Trampkarzy

12.04.2022
II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy Grupa 1
Tarnovia Tarnów – MOSiR Bochnia 3:3

3 bramki dla Bochni zdobył Kacper Rajca w 6, 67 i 74 minucie. Bramki gospodarzy w 11, 39 i 77 minucie.

Kolejny dobry mecz naszych chłopców
-Drużyna Tarnovii postawiła nam trudne warunki. Szkoda, że pan sędzia widział to spotkanie trochę inaczej i w końcówce meczu zagwizdał karnego, którego w mojej ocenie po prostu nie było. Dziękuję zawodnikom za bardzo duże zaangażowanie i osiągnięty wynik. Mieliśmy też swoje sytuacje, poprzeczka po uderzeniu Dawida Goryczki oraz słupek po strzale Szymka Fielka. Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu – mówi trener bochnian Michał Dziuba.

Skład MOSiR Bochnia: Tomasz Dziuba, Szymon Fielek, Wojciech Gałązka, Michał Gaża, Dawid Goryczko, Szymon Jaworski, Jakub Kocjan, Szymon Leszczyński, Karol Łach, Kacper Rajca 3, Maksymilian Zwierniak oraz Mariusz Broda, Karol Guzik, Konrad Hudek, Kamil Kaczmarczyk, Hubert Klejdysz, Szymon Stano.

Zdjęcia ze spotkania, autorstwa Grzegorza Kocjana, na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.
Wideo umieściliśmy na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV:

Prowadzimy w tabeli
Po 4 meczach MOSiR Bochnia z 10 punktami sytuuje się na 1 miejscu w tabeli.

Po świętach  walczymy z Szalową
We wtorek 19 kwietnia trampkarze MOSiR Bochnia rozgrywają 5 kolejkę na wyjeździe z AP Respect Szalową. Mecz odbędzie się na Stadionie Sportowym w Wojnarowej (Wojnarowa 370). początek o godz. 17:00. Trzymamy kciuki!