SPR Górnik Zabrze – MOSiR Bochnia 27:20 (12:13) / II Liga Piłki Ręcznej Mężczyzn

Zespół MOSiR Bochnia II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn

03.10.2020, 2 kolejka, grupa A
SPR Górnik Zabrze – MOSiR Bochnia 27:20 (12:13)

Spotkały się zespoły o podobnym poziomie sportowym , ale końcowy sukces (zresztą zasłużenie) odnieśli gospodarze – mówi trener bochnian Ryszard Tabor. – My rozpoczęliśmy to spotkanie bardzo dobrze, prowadząc praktycznie całą pierwszą połowę. W drugiej połowie zespół Górnika grał bardziej elastycznie taktycznie, zmienił sposób bronienia, uporządkował taktycznie grę w ataku pozycyjnym. To pozwoliło im na stosunkowo łatwe zdobywanie bramek, a my nie potrafiliśmy w ataku poradzić sobie z ich aktywną grą w obronie. W naszym zespole prym wiedli Hubert Pamuła (szczególnie w grze obronnej) oraz prowadzący grę i skuteczny rzutowo Iwo Stopczyński, który zdobył 10 bramek.-

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Iwo Stopczyński 10, Maciej Grech 2, Piotr Kalinka 2, Bartosz Batko 1, Bartosz Szpisak 1, Marcel Makuch 1, Hubert Pamuła 1, Konrad Trojan 1, Marcin Szkolik 1, Kacper Cąber, Marcin Jakubowski, Filip Kołacz, Szymon Kukułka, Kacper Nytko, Michał Puchalski (bramkarz), Max Śleziak (bramkarz).
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

SPR Zabrze: Jakub Kohrs 8, Jakub Sladkowski 6, Mikołaj Burlyta 4, Kacper Jelski 2, Ryszard Korus 2, Szymon Skutela 2, Tymoteusz Jakubowski 1, Oliwier Piechula 1, Marek Wasilewski 1, Artur Indyka, Gabriel Kałuża, Bruno Mazurkiewicz, Wojciech Mrożek, Dawid Polak, Dawid Szczelaszczyk, Karol Tadej.
Trener Arkadiusz Miszka.

Protokół spotkania na stronie ZPRP – kliknij tutaj.

Posłuchajmy wywiadów z trenerami i zawodnikami wczorajszego spotkania:

.

Kolejny mecz  MOSiR Bochnia rozegra u siebie we wtorek 13 października, kiedy to gościć  będzie SMS III ZPRP Kielce. Początek spotkania, które rozegrane zostanie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni,  o godz. 20.00.

Szkolenie zawodników i rozgrywki zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn jest wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn w sezonie 2020/2021 objął Sportomaks.pl