Słabszy dzień młodzików w II grupie Małopolski

W niedzielę 6 października piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, biorący udział w małopolskich rozgrywkach młodzików grupy II, spotkali się na wyjeździe z Borkiem Kraków. Spotkanie niestety zakończyło się dla nas przegraną.

Borek Kraków – MOSiR Bochnia 5:1

Honorowego gola dla bochnian zdobył w 45 minucie Bartosz Kurzydło.

Skład MOSiR Bochnia: Kacper Więcek, Antoni Szczygieł, Kamil Studziński, Mateusz maszewski, Arkadiusz Majchrzak, Kamil Łyszczarz, Maksymilian Liszka, Bartosz Kurzydło 1, Jakub Ćwik oraz Sebastian Pałka, Szymon Nizioł, Kamil Kaczmarczyk, Karol Guzik.
Trenerem zespołu jest Piotr Górecki.

W wyniku spotkania musieliśmy ustąpić Borkowi, który plasował się na 2 pozycji w tabeli, miejsca lidera. W 4 meczach zgromadziliśmy 7 punktów, Borek ma za sobą 3 spotkania i 9 punktów na koncie. Za nami po dwóch spotkaniach z 6 punktami plasuje się Hutnik Kraków, z którym spotkamy się za 3 tygodnie (szczegóły poniżej).

Przed chłopcami jeden mecz
W czasie 5 kolejki drużyna MOSiR Bochnia będzie pauzować. W 6 kolejce nie spotkamy się z Wawelem Kraków, który wycofał się z rozgrywek. Przed nami więc tylko jeden mecz 27 października, kiedy to na wyjeździe walczyć będziemy z Hutnikiem Kraków. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4b w Nowej Hucie (początek o godz. 10.00).

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content