II liga piłki ręcznej mężczyzn, kolejka 5
Hutnik Kraków – MOSiR Bochnia 24:25 (14:12)
.
Trudne i wyrównane spotkanie
Trudne i wyrównane spotkanie rozegrali drugoligowi piłkarze ręczni z Hutnikiem Kraków, które zakończyło się zdobyciem przez bochnian 3 punktów.
Gospodarze prowadzili przez 45 minut różnicą 2-4 bramek. – Nasi zawodnicy zawodzili rzutowo, obrona też pozostawiała wiele do życzenia. Mimo kłopotów nie można było odmówić zespołowi chęci i ambicji w grze – mówi trener MOSiR Ryszard Tabor. – O zwycięstwie zdecydował okres od 47 do 60 minuty, który wygraliśmy 7:2.-
.
Hutnik-MOSiR-II-l.p.r.16.10.2022
.
Skład i bramki MOSiR Bochnia: Patryk Rolewicz, Łukasz Kruk, Iwo Stopczyński  6, Bartosz Batko 1, Bartosz Szpisak 5, Marcel Makuch 4, Mateusz Błoniarczyk 1, Hubert Pamuła 3, Kacper Cąber 2, Piotr Kalinka 1, Maciej Grech 2, Bartosz Kokoszka, Michał Rogusz, Tobiasz Kulig, Bartosz Kołodziej.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.
.
Porażka na własne życzenie
“Porażka na własne życzenie” – tak podsumowali swoje spotkanie gospodarze. Więcej na temat meczu z ich punktu widzenia w poście na profilu facebooka Hutnika Kraków – kliknij tutaj.
.
Szczegóły spotkania na stronie Związku Piłki Ręcznej w Polsce – kliknij tutaj.
.
Klasyfikacja strzelców
Po 4 rozegranych meczach szczypiornista MOSiR Bochnia Bartosz Szpisak z 36 bramkami zajmuje 2 miejsce. Wyprzedza go jedną bramką zawodnik Rudy Ślaskiej, ale ten ma za sobą 5 spotkań.
.
22 października kibicujemy w Bochni!
Na 6 kolejkę zapraszamy kibiców w sobotę 22 października, kiedy to MOSiR Bochnia gościł będzie MKS Ustroń. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Wstęp wolny!