SKS Kusy Kraków – MOSiR Bochnia 41:39 / Małopolska Liga Juniorów

Juniorzy-pilka-reczna-MOSiR-Bochnia-202122

W środę 24 listopada szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczęli zmagania w II rundzie Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Juniorów.

24.11.2021
Małopolska Liga Piłki Ręcznej Juniorów, kolejka 7
SKS Kusy Kraków – MOSiR Bochnia 41:39 (20:19)

-Zagraliśmy bardzo dobry mecz – mówi trener bochnian Marcin Bożek. – Niestety w kluczowych momentach popełniliśmy 2 błędy, ale na razie jesteśmy w stosunku do Kusego w lepszym położeniu (na wyjeździe mamy o 3 bramki więcej: Bochnia ma 31 zdobytych bramek, Kraków 28). Szkoda, że nie pojechał z nami bramkarz Łukasz Kruk, ale i tak jego młodsi koledzy spisali się na omawianym spotkaniu bardzo dobrze.-

Skład MOSiR Bochnia i bramki: Konrad Trojan 12,  Bartosz Szpisak 10, Kacper Szczudło 6, Mateusz Błoniarczyk 5, Wojciech Borowiec 2, Damian Pławecki 2,  Bartosz Kołodziej 1,  Michał Rogusz 1, Olaf Budyś, Karol Cichoń, Marek Gondek, Jakub Noskowiak oraz Bartosz Kokoszka, Oskar Stabrawa, Mateusz Szewczyk.

Więcej na stronie ZPRP – kliknij tutaj.

W klasyfikacji strzelców obecnie w pierwszej dziesiątce znajdują się dwaj podopieczni trenera Marcina Bożka: Bartosz Szpisak na 4 miejscu i Mateusz Błoniarczyk na 8.

30 listopada kibicujemy w Bochni!
W kolejce 8 bocheński zespół gościł będzie drużynę UKS Krakowiaka 85 Kraków. Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Zapraszamy kibiców na godzinę 20:00.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content