Wczytywanie...

Dzieci r. 07-08 i młodsi

Treningi grupy dzieci odbywają się w następujące dni:

Poniedziałek, godz. 16:30 – 18:00
Środa, godz. 15:30 – 17:00
Piątek, godz. 16:00 – 17:30

Miejsce zajęć: Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni.

Zajęcia prowadzi trener Łukasz Gicala, nr tel. 606 127 889

Terminarz małopolskiej ligi dzieci:

datagodz. i miejscegospodarzgośćwynik
5.10.2019MOSiR I BochniaPM Tarnów
10:00MOSiR II BochniaSPR I Tarnów
Poniatowskiego 32MOSiR I BochniaSPR II Tarnów
MOSiR II BochniaPM Tarnów
MOSiR I BochniaSPR I Tarnów
MOSiR II BochniaSPR II Tarnów
20.10.2019MOSiR II BochniaDwójka Nowy Sącz
12:00MOSiR I BochniaWiertmet Libusza
 Poniatowskiego 32MOSiR II Bochniawiertmet Libusza
MOSiR I BochniaDwójka Nowy Sącz
MOSiR II BochniaMOSiR I Bochnia
26.10.2019PMOS ChrzanówMOSiR I Bochnia
Czwórka LibiążMOSiR II Bochnia
PMOS ChrzanówMOSiR II Bochnia
Czwórka LibiążMOSiR I Bochnia
24.11.2019MOSiR I BochniaKusy I Kraków
9:00MOSiR II BochniaKusy II Kraków
 Poniatowskiego 32MOSiR I BochniaKusy II Kraków
MOSiR II BochniaKusy I Kraków
14.12.2019Świt Viatec SzaflaryMOSiR I Bochnia
TSR Orawa JabłonkaMOSiR II Bochnia
Świt Viatec SzaflaryMOSiR II Bochnia
TSR Orawa JabłonkaMOSiR I Bochnia
29.02.2020PM TarnówMOSiR I Bochnia
SPR I TarnówMOSiR II Bochnia
SPR II TarnówMOSiR I Bochnia
PM TarnówMOSiR II Bochnia
SPR I TarnówMOSiR I Bochnia
SPR II TarnówMOSiR II Bochnia
14.03.2020Wiertmet LibuszaMOSiR I Bochnia
Dwójka Nowy SączMOSiR II Bochnia
Wiertmet LibuszaMOSiR II Bochnia
Dwójka Nowy SączMOSiR I Bochnia
28.03.2020MOSiR II BochniaPMOS Chrzanów
10:00MOSiR I BochniaCzwórka Libiąż
Poniatowskiego 32MOSiR II BochniaCzwórka Libiąż
MOSiR I BochniaPMOS Chrzanów
4.04.2020Kusy I KrakówMOSiR I Bochnia
Kusy II KrakówMOSiR II Bochnia
Kusy I KrakówMOSiR II Bochnia
Kusy II KrakówMOSiR I Bochnia
25.04.2020MOSiR I BochniaŚwit Viatec Szaflary
10:00MOSiR II BochniaTSR Orawa Jabłonka
Poniatowskiego 32MOSiR I BochniaTSR Orawa Jabłonka
MOSiR II BochniaŚwit Viatec Szaflary

Planowane turnieje:

7.09.2019 r. – towarzyski turniej w Bochni – 3 miejsce
13-15.09.2019 r. – Lion Cup w Legnicy – 5 miejsce
20.09.2019 r. – turniej w Skrzyszowie – 2 miejsce
marzec 2020 – turniej w Jabłonce
kwiecień 2020 – Lajkonik Cup
6-7 czerwiec 2020 – turniej Stawiarskiego Bochnia