Wczytywanie...

Młodzicy r. 05-07

Młodzicy 2005-2006
Trener Mirosław Sobieszczyk,  tel. kom.: 601 098 795
wtorek godz. 16.30-18.00
czwartek godz. 16.30-18.00
piątek godz. 16:30 – 18:00
Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kazimierza Wielkiego

Młodzicy II 2006-2007
Trener Kamil Szewczyk, tel. 791 794 180
wtorek godz. 14.15-15.30
środa godz. 14.30-16.00
Czwartek godz. 14.15-15.30
Piątek godz. 14.30-16.00
Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kazimierza Wielkiego

 

TERMINARZ I LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIKÓW ” WIOSNA 2018”
Trenerami zespołu MOSiR  Bochnia są Kamil Szewczyk tel. 791 794 180
i Mirosław Sobieszczyk, nr tel. 601 098 795

I runda

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 15.05.2018 godz. 16.00

Tarnovia Tarnów

MOSiR Bochnia

 8:2

2 kolejka 03.04.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia
Stadion im dr. W. Krupy przy ul. Parkowej

Okocimski Klub Sportowy

  3:1 (0:0)

relacja – kliknij

3 kolejka 07.04.2018 godz. 13.00

MUKS TAP Tarnów

MOSiR Bochnia

 0:2

4 kolejka 14.04.2018 godz. 11.00

Czarni Kobyle

MOSiR Bochnia

1:0

relacja – kliknij

5 kolejka 21.04.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

 4:1 (2:1)

relacja – kliknij

6 kolejka 28.04.2018 godz. 10.00

Unia Tarnów

MOSiR Bochnia

 7:1

7 kolejka 05.05.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

UKS Westovia

 0:0 relacja – kliknij

II runda

8 kolejka 13.05.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

relacja – kliknij

Tarnovia Tarnów

 4:1 (3:0)

9 kolejka 19.05.2018 godz. 13.00

Okocimski Klub Sportowy

MOSiR Bochnia

 3:0

10 kolejka 23.05.2018 zmiana na 29.05.2018 godz. 16.30

MOSiR Bochnia

MUKS TAP Tarnów

11 kolejka 27.05.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Czarni Kobyle

12 kolejka 02.06.2018 godz. 14.00

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

MOSiR Bochnia

13 kolejka 09.06.2018 zmiana na 12.06.2018 godz. 16.30

MOSiR Bochnia

Unia Tarnów

14 kolejka 16.06.2018 godz. 15.15

UKS Westovia

MOSiR Bochnia

 

TERMINARZ III LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIK „BRZESKO” GRUPA 1

Trenerem zespołu MOSiR Bochnia jest Mirosław Sobieszczyk, tel. kom. 601 098 795

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 26.04.2018
godz. 16.30

Sokół Maszkienice

MOSiR II Bochnia

 1:6

2 kolejka 03.05.2018 godz. 12.00

MOSiR II Bochnia

Sokół Borzęcin

 4:1 relacja – kliknij

3 kolejka 10.05.2018 zmiana na 11.05.2018

Poręba Spytkowska

MOSiR II Bochnia

 3:1

4 kolejka 17.05.2018 godz. 17.00

Błyskawica Proszówki

MOSiR II Bochnia

 1:2

5 kolejka 21.05.2018 godz. 17.30

MOSiR II Bochnia

Dolanka Borzęcin

 8:3 relacja – kliknij

6 kolejka 30.05.2018 godz. 17.00

Victoria Bielcza

MOSiR Bochnia

7 kolejka 07.06.2018 godz. 17.00

MOSiR II Bochnia

UKS A.P. Champions Brzesko

TERMINARZ III LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIK „BRZESKO” Grupa 2

Trenerem zespołu jest Kamil Szewczyk Szewczyk, nr tel. 791 794 180

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 21.04.2018 godz. 12.00

MOSiR III Bochnia

Czarni Kobyle

 2:5

relacja – kliknij

2 kolejka 30.04.2018 godz. 17.00

LKS Uszew

MOSiR III Bochnia

 1:3

3 kolejka 03.05.2018 godz. 10.00

MOSiR III Bochnia

Orzeł Dębno

 1:3

relacja – kliknij

4 kolejka 14.05.2018 godz. 18.00

Wulkan Biesiadki

MOSiR III Bochnia

 3:8

5 kolejka 21.05.2018 godz. 16.00

MOSiR III Bochnia

Pagen Gnojnik

 7:3 relacja – kliknij

6 kolejka 25.05.2018 godz. 17.00

Olimpia Kąty

MOSiR III Bochnia

7 kolejka 01.06.2018 godz.

MOSiR Bochnia

PAUZA

8 kolejka 11.06.2018 godz. 16.30

MOSiR III Bochnia

Jedność Palenica

9 kolejka 15.06.2018 godz. 17.00

IVA Iwkowa

MOSiR III Bochnia