Wczytywanie...

Młodzicy r. 06-07

Młodzicy 2006-2007
Trener Mirosław Sobieszczyk,  tel. kom.: 601 098 795
Michał Dziuba

Treningi:

Wtorek godz.16:30 – 18:00 – Parkowa / Chodenice
Czwartek godz. 16:30 – 18:00 – Parkowa / Chodenice
Piątek godz. 16:30 – 18:00 – Parkowa

Terminy mogą ulegać zmianom ze względu na planowane mecze kontrolne.

TERMINARZ I LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIKÓW
trener Mirosław Sobieszczyk

 

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 29.08.2018 godz. 10.00

Tarnovia Tarnów

MOSiR Bochnia

 1:1

2 kolejka 22.08.2018 godz. 10.00

TermalicaBruk-Bet Nieciecza KS

MOSiR Bochnia

 4:1

3 kolejka 25.08.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

 o:1

4 kolejka 01.09.2018 godz. 10.00

CANPACK Okocimski Klub Sportowy

MOSiR Bochnia

 0:1

5 kolejka 05.09.2018 godz. 17.00

MOSiR Bochnia

Wolania Wola Rzędzińska

 7:0

6 kolejka 08.09.2018 godz. 09.00

Unia Tarnów

MOSiR Bochnia

  0:0
relacja – kliknij

7 kolejka 16.09.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

UKS AP CHAMPIONS BRZESKO

 3:3
relacja – kliknij

8 kolejka 22.09.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Tarnovia Tarnów

9 kolejka 26.09.2018 godz. 16.00

MOSiR Bochnia

Bruk-Bet Nieciecza

10 kolejka 29.09.2018 godz. 10

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

MOSiR Bochnia

11 kolejka 07.10.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

CANPACK Okocimski Klub Sportowy

12 kolejka 13.10.2018 godz. ….

Wolania Wola Rzędzińska

MOSiR Bochnia

13 kolejka 20.10.2018 godz. 10.00

MOSiR Bochnia

Unia Tarnów

14 kolejka 27.10.2018 godz. 09.00

UKS AP CHAMPIONS BRZESKO

MOSiR Bochnia

.

.

.

TERMINARZ II LIGI MŁODZIKÓW BOCHNIA – BRZESKO JESIEŃ 2018

Na zdj. zespół młodzików MOSiR II Bochnia z trenerem Michałem Dziubą.

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 07.09.2018 godz. 15.30

MOSiR II Bochnia

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz

 3:1
relacja – kliknij

2 kolejka 14.09.2018 godz. 15.30

MOSiR II Bochnia

Czarni Kobyle

 1:0
relacja – kliknij

3 kolejka 21.09.2018 godz. 17.00

UKS AP Champions Brzesko

MOSiR II Bochnia

4 kolejka 28.09.2018 godz. 15.30

MOSiR II Bochnia

Macierz Lipnica

5 kolejka 06.10.2018 godz. 10.00

Promień Mikluszowice

MOSiR II Bochnia

6 kolejka 12.10.2018 godz. 15.00

MOSiR II Bochnia

Rylovia Rylowa

7 kolejka 18.10.2018 godz. 16.00

UKS Fair Play

MOSiR II Bochnia

.

TERMINARZ III LIGI MŁODZIKÓW GRUPA I JESIEŃ 2018

Na zdj. zespół młodzików MOSiR III Bochnia z Michałem Dziubą – zespół trenuje Mirosław Sobieszczyk.

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka 07.09.2018 godz. 17.00

MOSiR III Bochnia

Trzciana 2000

 4:1
relacja – kliknij

2 kolejka 14.09.2018 godz. 17.00

Tarnavia Tarnawa

MOSiR III Bochnia

3 kolejka 22.09.2018 godz. 11.00

Beskid Żegocina

MOSiR III Bochnia

4 kolejka 28.09.2018 godz. 17.00

Trzciana 2000

MOSiR III Bochnia

5 kolejka 05.10.2018 godz. 16.00

MOSiR III Bochnia

Tarnavia Tarnawa

6 kolejka 12.10.2018 godz. 16.30

MOSiR III Bochnia

Beskid Żegocina

.