Ruszyły przygotowania do rozgrywek II Ligi Piłki Ręcznej!

Szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, którzy w tym roku walczyć będą na parkietach II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn, już w ubiegłym tygodniu rozpoczęli intensywne przygotowania do sezonu 2021/2022!

TRENINGI I SPARINGI
– Pierwszy tydzień sierpnia poświęciliśmy na treningi ogólnorozwojowe, które prowadziliśmy na Stadionie Miejskim, w terenie oraz na siłowni – mówi Ryszard Tabor trener zespołu MOSiR Bochnia (na zdjęciu). – Drugi tydzień, czyli czas od 9 do 14 sierpnia, będzie przeznaczony na treningi techniczne, które odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Od 16 sierpnia również na Hali zajęcia specjalistyczne. W przedostatni weekend bieżącego miesiąca, czyli 21-22 sierpnia, planujemy już gry kontrolne z drużynami, które wystąpią w naszej lidze, czyli SUMKS Jedynką Myślenicami, AZS AGH II Krakowem, Grupą Azoty Unią II Tarnów i MKS Ustroniem (kolejność gier jest w trakcie ustaleń, sparingi odbywać się będą w weekendy do 10 września włącznie). –

KIEDY RUSZĄ ROZGRYWKI
Rozgrywki II ligi ruszą 18-19 września, pierwsza runda zakończy się 11-12 grudnia.

KADRA
Z naszego zespołu, jak informuje trener R. Tabor, odszedł Michał Dobrzański, który otrzymał propozycję występów w zespole MPS Chrzanów i będzie z nim grał na parkietach I ligi. Pozostały skład bez zmian.
Kierownikiem drużyny będzie (tak jak w ostatnich sezonach) Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Szkolenie zawodników i rozgrywki zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn w sezonie 2021/2022 są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn objął Sportomaks.pl

.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content