Ruszają rozgrywki ligowe piłki nożnej!

W najbliższym czasie drużyny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczną rozgrywki ligowe.

Przygotowujące się do otwarcia sezonu 2018/19 zespoły bocheńskiego klubu są już po sparingowych spotkaniach. W tej chwili na treningach przechodzą ostatnie szkolenie pod względem motorycznym i technicznym. Czas startu w rozgrywkach będzie sprawdzianem m.in. skuteczności stosowanych metod, dlatego też sami szkoleniowcy z dużymi emocjami i oczekiwaniami podchodzą do pierwszych spotkań.

I Liga Okręgowa C1 Trampkarzy – start 18 sierpnia
Pierwsi na murawę w tym sezonie wyjdą trampkarze, którzy przygotowują się pod czujnym okiem trenera Marcina Leśniaka. Już w najbliższą sobotę 18 sierpnia wyjazdowym spotkaniem z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą rozpoczną rozgrywki w I lidze okręgowej C1. Cztery dni później, czyli środę 22 sierpnia będziemy im mogli kibicować u siebie, kiedy to w Bochni gościć będą w ramach drugiej kolejki Dąbrovię Dąbrowę Tarnowską (początek meczu o godz. 10.00)
W swojej lidze naszym trampkarzom przyjdzie jeszcze stoczyć walkę z takimi drużynami jak: MUKS TAP Tarnów, AP CANPACK Okocimski Brzesko, Dunajec Zakliczyn, Wolania Wola Rzędzińska, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.
Cały terminarz trampkarzy MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

I Liga Okręgowa D1 Młodzików – inauguracja 22 sierpnia
W środę 22 sierpnia wyjazdowym spotkaniem zainaugurują nowy sezon młodzicy, którzy szkoleni są przez Mirosława Sobieszczyka. W tym dniu spotkają się oni z reprezentacją  Bruk- Bet Niecieczy. Trzy dni później, w sobotę 25 sierpnia nasi młodzicy gościć będą w Bochni Dąbrovię Dąbrowę Tarnowską (początek – godz. 10.00).
Młodzicy w swojej lidze grać jeszcze będą z następującymi zespołami: Tarnovią Tarnów, CANPACK Okocimski Klub Sportowy, Wolanią Wolą Rzędzińską, Unią Tarnów, UKS Champions Brzesko.
Cały terminarz młodzików – kliknij tutaj.

Trzymamy kciuki!

 

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content