Rozpoczynamy sezon wiosenny!

freepik-pilka-nozna-na-bialej-linii-na-stadionie

W najbliższy weekend piłkarze nożni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrają pierwsze  w sezonie wiosennym spotkania ligowe.

W sobotę I liga okręgowa młodzików
W sobotę 19 marca rozgrywki w I lidze okręgowej młodzików zainaugurują podopieczni trenera Mirosława Sobieszczyka. W pierwszym meczu na wyjeździe zmierzą się z zespołem Olimpii Wojnicz. W kolejnych spotkaniach walczyć będą z drużynami: UKS AP Champions Brzesko, KS ZKS Unia Tarnów, Gromnik, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz, Canpack Okocimski Klub Sportowy Brzesko, MSP Bochnia/Górnik Siedlec.

W niedzielę II liga wojewódzka trampkarzy
W niedzielę 20 marca rozgrywki w II lidze wojewódzkiej trampkarzy zainaugurują podopieczni trenera Michała Dziuby. W pierwszym meczu walczyć będą (również na wyjeździe) z drużyną NKP Podhale Nowy Targ. W kolejnych spotkają się z zespołami: Westovia Tarnów, Tarnovia Tarnów, Beskidzka Akademia Piłkarska ROPA, AP Respect Szalowa, Canpack Okocimski II Brzesko, Unia II Tarnów.

Trener trampkarzy MOSiR Bochnia o okresie przygotowawczym
O wypowiedź na temat okresu przygotowawczego poprosiliśmy trenera trampkarzy M. Dziubę. Oto jak podsumował ten czas:-Okres przygotowawczy przepracowaliśmy na własnych obiektach. Tydzień składał się z 4 jednostek treningowych. Chłopcy trenowali z dużym zaangażowaniem. W naszych przygotowaniach główny nacisk kładliśmy na przygotowanie fizyczne, wiedząc, że liga wojewódzka jest pod tym względem bardzo wymagająca. W tym czasie rozegraliśmy 5 gier kontrolnych z wymagającymi rywalami: Unia Tarnów rocznik 2007, Termalica Bruk-bet Nieciecza rocznik 2007, Gosir Rzezawa, Unia Tarnów rocznik 2008, Westowia Tarnów. Każda z tych gier była bardzo pożyteczna i pokazała nad czym musimy jeszcze popracować. Chciałbym wraz z trenerem Robertem Gnutkiem podziękować zawodnikom, że pomimo trudnych warunków atmosferycznych systematycznie trenowali.-

O inauguracjach kolejnych lig będziemy informować na bieżąco.

 

Share on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content