Do 28 grudnia głosowanie w powiatowym etapie plebiscytu „Sportowiec Małopolski 2018”

Do 28 grudnia potrwa głosowanie w powiatowym etapie plebiscytu „Sportowiec Małopolski 2018”, organizowanym przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”. Zachęcamy do oddawania głosów na zawodników, trenerów i drużynę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni!

Oto nasi nominowani z poszczególnych dyscyplin:

KOSZYKÓWKA
Juniorki: Sara Marczyk, Emanuela Lekka, Gabriela Czekaj, Magdalena Cabała, Wiktoria Zając. Seniorka: Gabriela Rak.
Drużyna: Kadetki.
Trenerzy: Witold Jodłowski, Rafał Sroka, Marta Starowicz, Maciej Starowicz, Krzysztof Kieroński.

JUDO
Junioki / juniorzy: Wiktoria Żabczyńska, Oliwia Wątorek, Igor Dziadowiec , Mikołaj Nalepka , Julia Gut.
Trenerzy: Waldemar Kowalski, Grzegorz Maj.

PIŁKA RĘCZNA
Junior: Maciej Grech.
Seniorzy: Michał Dobrzański, Marcin Janas.

PIŁKA NOŻNA
Junior: Maksymilian Rachfał.
Trenerzy: Mirosław Sobieszczyk, Piotr Górecki, Marcin Leśniak.

GŁOSOWANIE – kliknij tutaj.

Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu Czytelników i internautów, a osobno mistrzów sportu w Małopolsce nagrodzi kapituła, przyznając tradycyjne już tytuły 10 Asów Małopolski. Na zwycięzców czekają nagrody.
Podobnie jak w ubiegłym roku najpopularniejszych sportowców w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i każdym powiecie Małopolski wybiorą kibice – Czytelnicy i internauci. Plebiscyt objął honorowym patronatem prof. Aleksander Tyka, rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
– Nagradzamy nie tylko wspaniałych mistrzów, ale i utalentowanych zawodników, którzy są dopiero na początku swojej przygody ze sportem. To stanowi o sile naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca – wyjaśnia Dariusz Kołacz, wiceprezes krakowskiego oddziału Polska Press, wydawcy „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”. – Chcemy docenić możliwie największą grupę zawodników z całej Małopolski. Stąd pomysł poszerzenia kategorii – osobno zostaną wybrani najpopularniejsi sportowcy seniorzy i juniorzy. –

Puchar Sportowiec Małopolski

DWA ETAPY PLEBISCYTU
Plebiscyt  przeprowadzany jest w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie wybrani zostaną laureaci w każdej z sześciu kategorii: Junior Roku – dziewczynka, Junior Roku – chłopiec, Sportowiec Roku – kobieta, Sportowiec Roku – mężczyzna, Trener Roku, Drużyna Roku, we wszystkich powiatach województwa małopolskiego. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

Starszych kandydatów umieszczono w kategoriach Sportowiec Senior – kobiety i Sportowiec Senior – mężczyźni. Na pary sportowe ze wszystkich dyscyplin (…)  oddajemy głosy w kategorii Drużyna.

PRZYPOMINAMY WAŻNE TERMINY
– Głosowanie w powiatowym etapie potrwa do piątku, 28 grudnia, do godz. 21.00
– Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
– Głosowanie w drugim, wojewódzkim etapie plebiscytu rozpocznie się w środę, 3 stycznia.
– Głosowanie w wojewódzkim etapie potrwa do piątku, 11 stycznia do godz. 21.00

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content