Rewanż na Sosnowcu 😀💪🏀⛹️‍♀️ / 2 liga kobiet

Po przegranej z Zagłębiem na wyjeździe Contimax MOSiR Bochnia zrewanżował się wczoraj na swoim parkiecie. Radość była tym większa, iż wygraliśmy z zespołem, który w tym sezonie nie przegrał do tej pory żadnego spotkania.

Contimax MOSiR Bochnia – Zagłębie Sosnowiec 76:70 (15:18, 21:14, 16:18, 24:20)

„Taka była między nami umowa: zostawiamy serce na parkiecie – i one to pokazały – mówiła po spotkaniu dla portalu Bochnianin.pl (sponsora medialnego naszego zespołu) trenerka Małgorzata Misiuk. – Jesteśmy pierwszym zespołem, który pokonał Sosnowiec. Jestem przeogromnie dumna z dziewczyn, bo wykonały całą pracę, którą założyłyśmy sobie przed tym meczem.” Zapraszamy na relację z meczu na Bochnianin.pl – kliknij tutaj.

Bochnia: Magdalena Puter 26, Julia Natkaniec 15, Monika Malinowska 9, Aisza Buczek 8, Julia Fortuna 7, Gabriela Rak 6, Aleksandra Klimas 3, Wiktoria Zając 2.

Sosnowiec: Jastrzębska 26, Kosałka 14, Wojtylas 9, Kocal 11, Mendyk 4, Cwill 3, Micek 3.

Kolejny mecz już za trzy dni
W sobotę 22 lutego Contimax MOSiR Bochnia rozegra spotkanie na wyjeździe z drużyną AZS Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w Hali MOS przy ul. Paderewskiego 46A w Katowicach.

Szkolenie zawodniczek i rozgrywki II ligi koszykówki kobiet są współfinansowane ze środków Gminy Miasta Bochnia oraz sponsora tytularnego firmę Contimax S.A.

Patronat medialny nad drugoligowymi rozgrywkami zespołu Contimax MOSiR Bochnia objął portal internetowy Bochnianin.pl i Kronika Bocheńska.

Śledź nasz zespół na 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content