Remis w ostatnim spotkaniu młodzików / I liga okręgowa

Młodzicy MOSiR Bochnia, biorący udział w rozgrywkach I ligi okręgowej, w sobotę 27 października po raz ostatni wyszli na murawę. W 14 kolejce zremisowali na wyjeździe z UKS AP Champions Brzesko.

UKS Champions Brzesko – MOSiR Bochnia 1:1

Chociaż już w ósmej minucie mogliśmy cieszyć się zdobyczą bramkową (gola strzelił Kacper Rajca), to później już niestety nie było tak łatwo. Gospodarze również dzielnie się bronili, a w 34 minucie doprowadzili do wyrównania.

Skład MOSiR Bochnia: Kajetan Fortuna, Jakub Strzałka, Antoni Wójcik, iwo Wolnik, Kacper rajca 1, Maciej Rachfał, Szymon Kolasiński, Dawid Goryczko, Karol Cieśla oraz Szymon Jarosz, Jakub Brzęk, Emanuel Piwowarczyk, Jan Błachut.

Podopieczni trenera Mirosława Sobieszczyka w sumie w sezonie jesiennym zwyciężyli w 5 meczach, 5 zremisowali, 4 przegrali. Ostatecznie zajęli 5 miejsce w tabeli na 8 zespołów. Wyprzedziły nas drużyny Niecieczy, Dąbrowy Tarnowskiej, Canpack Okocimskiego i Unii Tarnów. Za nami uplasowały się Tarnovia Tarnów, UKS AP Champions Brzesko i Wolania Wola Rzędzińska.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content