Remis w I Lidze Młodzików. Zapraszamy na środowy mecz w Bochni!

W sobotę 15 sierpnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali drugą, wyjazdowa kolejkę w ramach I Ligi Okręgowej D1 Młodzików. Spotkanie podopiecznych trenera Piotra Góreckiego z Football Academy Dąbrową Tarnowską zakończyło się remisem.

2 kolejka I Ligi Okręgowej Młodzików
FA Dąbrowa Tarnowska – MOSiR Bochnia 1:1
Bartosz Kurzydło (as. Jakub Ćwik)

– W pierwszej połowie mieliśmy 5 sytuacji stuprocentowych, ale udało się strzelić tylko jedną bramkę. W drugiej połowie meczu wynik się wyrównał – mówi trener P. Górecki. – Niedosyt po meczu jest, ale punkt z wyjazdu trzeba szanować. –

Całkowity skład MOSiR: Arkadiusz Majchrzak, Jakub Halberda – Kamil Studziński, Sebastian Pałka, Karol Guzik, Kacper Więcek, Kamil Łyszczarz, Antoni Szczygieł, Jakub Ćwik, Mateusz Maszewski, Tomasz Dziuba, Bartosz Kurzydło, Szymon Sądel, Maksymilian Liszka.

Po dwóch kolejkach z 4 punktami plasujemy się w tabeli na II miejscu. Przed nami z 6 punktami Unia Tarnów. W lidze walczy 8 zespołów.

Zapraszamy również do śledzenia wyników na Facebookowym profilu, poświęconemu zespołowi MOSiR Bochnia 2008/09 – kliknij tutaj.

3 kolejka w Bochni
Zapraszamy na kolejne spotkanie, które po raz pierwszy w tym sezonie młodzicy rozegrają na Stadionie Miejskim w Bochni (przy ul. Parkowej). Będzie to mecz z zespołem LUKS Skrzyszów, który odbędzie się już w środę 19 sierpnia. Początek o godz. 10.00.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content