Remis na rozpoczęcie sezonu w II Lidze Okręgowej Młodzików

Zespół młodzików MOSiR Bochnia z trenerem Mirosławem Sobieszczykiem.

24.04.2021
II Liga Okręgowa D1 Młodzików, kolejka 1
Gosir-Novi Rzezawianka / MSP Bochnia – MOSiR II Bochnia 1:1

W minioną sobotę 24 kwietnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczęli rundę wiosenną! Pierwsi na murawę wyszli podopieczni trenera Mirosława Sobieszczyka, którzy w ramach 1 kolejki zremisowali na wyjeździe 1:1 z zespołem Gosir-Novi Rzezawianka / MSP Bochnia.

Zacięte i wyrównane spotkanie
Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. W 23 minucie bramkę dla bochnian zdobył Łukasz Poznański i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0. Pięć minut przed zakończeniem spotkania gospodarzom udało się zdobyć bramkę.

– Mecz po tak dużej przerwie obfitował w sporo błędów – mówi trener M. Sobieszczyk. – Dużo pracy przed nami. Z dnia na dzień będziemy lepsi. –

Skład MOSiR Bochnia: Gabriel Ogiński, Damian Nowak, Filip Mazurkiewicz, Gabriel Klima, Aleksander Cyz, Kamil Bulanda, Szymon Żelichowski, Bartłomiej Imiołek, Wojciech Gałązka oraz Łukasz Poznański 1, Błażej Kaliciak, Sergiusz Bohosiewicz, Miłosz Moskal.

Miejsca w tabeli na stronie “Łączy nas piłka” – kliknij tutaj.

Następna kolejka
W niedzielę 2 maja na Miejskim Stadionie w Bochni wychowankowie trenera Sobieszczyka gościć będą zespół MSP Bochnia. Mecz rozpocznie się o godz. 10.00. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Na zdjęciu młodzicy MOSiR Bochnia z rocznika 2009 z trenerem Mirosławem Sobieszczykiem.