Raba Niedary – MOSiR II Bochnia 0:8 / II Liga Okręgowa C1 Trampkarzy

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

II Liga Okręgowa C1 Trampkarzy r. 2007
03.10.2020, 6 kolejka
Raba Niedary – MOSiR II Bochnia 0:8
Strzelcy bramek: Wiktor Wolak x 2, Radosław Rysak 1, Szymon Leszczyński 1, Krzysztof Stokłosa 1, Karol Łach 1, Kacper Kołodziej 1, Bartosz Wenta 1.

Skład MOSiR Bochnia: Dominik Kamiński BR, Karol Łach, Karol Jonak, Radosław Rysak, Tomasz Dziuba, Jakub Strzałka KPT, Szymon Leszczyński, Bartosz Wenta, Wiktor Wolak, Maciej Ryncarz, Kacper Kołodziej, Mateusz Plewniak, Krzysztof Stokłosa.
.
– Jak sam wynik wskazuje mecz toczył się pod nasze dyktando, chociaż I połowa skończyła się skromnym prowadzeniem 1:0. Po przerwie chłopcy poprawili jakość gry, a gospodarze pomimo bardzo ambitnej postawy z każdą upływającą minutą coraz bardziej słabli, co ułatwiło nam odniesienie zasłużonego zwycięstwa – mówi trener bochnian Robert Gnutek.
.

Kolejny mecz w niedzielę 11 października. Gościć będziemy GKS Drwinię. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni (początek o godz. 12.30).