Przeżyjmy to jeszcze raz! Transmisja meczu MOSiR Bochnia – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 31:20/ II liga mężczyzn

W niedzielę 18  listopada szczypiorniści MOSiR Bochnia gościli w ramach ostatniej kolejki I rundy zespół AZS Politechniki Świętokrzyskiej, z którym zdecydowanie wygrali. Mecz był transmitowany na żywo – kibicom podajemy poniżej link, pod którym można zobaczyć mecz jeszcze raz.

MOSiR Bochnia – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 31:20 (12:8)

Bramki dla Bochni zdobyli: Adrian Lubowicki 4, Filip Pach 7, Wojciech Magiera 8, Michał Dobrzański 4, Marcin Janas 4, Przemysław Mucha 2, Wojciech Dziedzic 2.
W bocheńskim zespole walczyli również: iwo Stopczyński, Kamil Liszkiewicz, Michał Jagielski, Hubert Pamuła, Piotr Sądowicz, Michał Puchalski, Paweł Waśniowski, Jarosław Gut.
Trenerem zespołu jest Marcin Bożek, kierownikiem Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Bochnianie rozpoczęli od prowadzenia tego spotkania w trzeciej minucie, a zdobywcą pierwszej bramki był Michał Dobrzański. Gościom udało się zremisować w czwartej minucie po rzucie Nawary i jak okazało się był to ostatni remis tego meczu. W kolejnych minutach miejscowi spisywali się coraz lepiej, osiągając kilku bramkową przewagę, a  to w efekcie pozwoliło schodzić do szatni na przerwę z różnicą  4 goli (12:8).
W drugiej połowie graliśmy dużo lepiej i skuteczniej, a przeciwnik zdobył 12 bramek, natomiast MOSiR  w tym samym czasie zanotował na swoim koncie 19 celnych rzutów.
W tym meczu występowali wszyscy zawodnicy zgłoszeni do zawodów i wielu z nich pokazało się z dobrej strony, chociażby Przemysław Mucha. Na słowa uznania zasługuje również Wojciech Magiera, który szczególnie w drugiej połowie wykazał się walecznością i w sumie zdobył 8 goli, co uplasowało go na pozycji lidera zdobytych bramek w tym meczu.
– Wiedzieliśmy, że zespół AZS zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, niemniej jednak prezentuje się z meczu na mecz coraz lepiej – mówi trener bochnian Marcin Bożek. – Głównym zadaniem na meczu z Akademikami była koncentracja, skuteczność i udział wszystkich zawodników w grze. Cieszy nas też niezła frekwencja kibiców, którzy coraz liczniej nam towarzyszą. Chciałbym zaprosić jeszcze raz wszystkich naszych sympatyków na kolejne spotkanie (24 listopada), w którym podejmować będziemy zespół UKS MOSM Bytom. Zapraszamy do  ciekawego spędzenie sobotniego popołudnia i liczymy na gorący doping!-

TRANSMISJA MECZU

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – piłka ręczna kliknij tutaj.

Polecamy relację  z meczu na portalu Bochnianin.pl – kliknij tutaj.

Patron medialny tegorocznych rozgrywek Sportomaks.pl zaprasza na:
– relację i zdjęcia z opisywanego meczu – kliknij tutaj,
– rozmowę z trenerem zespołu Marcinem Bożkiem – całość  kliknij tutaj,

– wypowiedź Filipa Pacha skrzydłowego, który zaliczył siedem trafień -całość  kliknij tutaj.

Wyniki pozostałych spotkań w grupie B:
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – NLO SMS ZPRP Kielce 24:23 (12:9)
VIRET CMC Zawiercie – MUKS Siódemka Mysłowice 33:29 (14:15)
SPR Wisła Sandomierz – UKS MOSM Vocare BPO Bytom 47:29 (20:15)

Po 7 kolejkach plasujemy się na 3 miejscu w tabeli (więcej szczegółów – kliknij tutaj).

Wraz z trenerem gorąco zapraszamy na kolejne spotkanie w najbliższą sobotę!

Szkolenie zawodników i rozgrywki II ligi piłki ręcznej mężczyzn  są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn