Lepszy, choć przegrany, mecz w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy. Trzymamy kciuki za sobotnie spotkanie!

W sobotę 15 sierpnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali 2 kolejkę w ramach II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy.  Choć spotkanie przegraliśmy, w ocenie trenera bochnian Michała Dziuby, był to o wiele lepszy mecz niż spotkanie inauguracyjne.

Akademia Piłkarska Respect Szalowa – MOSiR Bochnia 4:0

– Chłopcy rozegrali dużo lepszy mecz niż w 1 kolejce Dobczycach – mówi trener M. Dziuba. – Musimy poprawić grę obronną, w której popełniamy zbyt dużo błędów indywidualnych.-

Drużyna MOSiR Bochnia mimo ogromnej woli walki musi się liczyć z tym, iż spotyka się z zawodnikami o rok starszymi. Bocheński zespół w 30% składa się z rocznika 2007, a gra z chłopcami z roku 2006. Mamy jednak nadzieję, że walka z silniejszymi zaowocuje w przyszłości. Postawa w 2 kolejce wskazuje na to, iż młodzi piłkarze nie upadają na duchu i biorąc do serca wskazówki trenera, starają się dobrze prezentować na murawie. – Trzeba tylko zacząć strzelać gole – podsumowuje szkoleniowiec.

Skład MOSiR Bochnia: Jakub Strzałka, Karol Styrna, Jakub Piech, Karol Jonak, Szymon Kolasiński, Karol Cieśla, Maciej Rachfał, Kacper Rajca,  Kajetan Fortuna, Radosław Rysak, Bartosz Wenta oraz Maciej Ryncarz, Kacper Kołodziej, Wiktor Wolak.

Kolejne spotkanie w Bochni
3 kolejkę nasi chłopcy rozegrają na Stadionie Miejskim (przy ul. Parkowej) w sobotę 22 sierpnia, kiedy to gościć będą Okocimski Klub Sportowy. Zapraszamy na godz. 10.00.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content