Przegrana szczypiornistów: MOSiR Bochnia – MKS Ustroń 23:31 / II Liga Mężczyzn

II l. pr. 12.02.2022, zdj. sportomaks.j
12.02.2022
II Liga Piłki Ręcznej Mężczyzn, kolejka 18

MOSiR Bochnia – MKS Ustroń  23:31(11:13)

-Pomimo starań i dużej ambicji zespół gości od 42 minuty uzyskał przewagę w meczu i odniósł zwycięstwo.Gra naszego zespołu w ostatnich minutach była nieskuteczna, co wynikało ze zmęczenia, a to z ograniczeń kadrowych spowodowanych brakiem kilku zawodników – mówi trener bochnian Ryszard Tabor.

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Patryk Rolewicz, Michał Puchalski, Łukasz Kruk – Bartosz Szpisak 8, Maciej Grech 5, Kacper Cąber 4, Bartosz Batko 3, Konrad Trojan 3, Mateusz Błoniarczyk, Bartosz Kokoszka, Kacper Szczudło, Kamil Mrozik, Jakub Noskowiak.
Trener Ryszard Tabor, kierownik zespołu Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Skład i bramki MKS Ustroń: Dawid Oliwka, Jan Cieślar – Szymon Gogółka 8, Mateusz Turoń 4, Michał Jopek 4, Artur Kwolek 3, Mateusz Cieślar 3, Marcin Białkowski 2, Piotr Szturc 2, Przemysław Polok 1, Piotr Gawlas 1, Łukasz Szczęsny 1, Aleksander Bejnar 1, Łukasz Gogółka 1, Michał Raszka, Bartosz Aronik.
Trenerzy Piotr Bejnar i Arkadiusz Czapek.

Kary: 8′-8′
Karne: 1-5

Mecz był nadawany na żywo na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV:

Polecamy relację z meczu (również zdjęciową) na stronie sportomaks.pl – kliknij tutaj.
.
Zawodnicy MOSiR Bochnia w klasyfikacja strzelców
W klasyfikacji  2 miejsce (na 233 ocenianych zawodników) zajmuje Bartosz Szpisak ze 110 bramkami na koncie. Na 13 miejscu znajduje się Iwo Stopczyński z 77 bramkami. Tuż poza pierwszą dwudziestką (na 21 i 23 miejscu) znajdują się w kolejności Marcel Makuch z 67 bramkami i Maciej Grech z 63 bramkami.
.
Kolejka 19 na wyjeździe
W niedzielę 20 lutego MOSiR Bochnia rozegra mecz na wyjeździe z zespołem AZS AGH II Kraków (początek spotkania o godz. 15:00).