Przed rozgrywkami II ligi piłki ręcznej mężczyn

W sezonie 2018/19 zespół piłki ręcznej MOSiR Bochnia będzie kontynuował rozgrywki w II lidze mężczyzn. Przypomnijmy, że w minionym sezonie ostatecznie zajął on IV miejsce w grupie Mistrzowskiej. W tej chwili drużyna wchodzi w ostatnią fazę treningów przed inauguracją rozgrywek, które rozpoczną się w drugiej połowie września.

Podobnie, jak w poprzednich latach trenerem naszego zespołu jest znany w środowisku szczypiornistów Marcin Bożek. – W tej chwili rozgrywamy spotkania sparingowe, a na treningach skupiamy się nad przygotowaniem pod względem technicznym – mówi trener. Trwają ostateczne ustalenia składu drużyny. Opuścili szeregi naszego zespołu tacy gracze jak Mateusz Zubik i Mateusz Bujak. Zawiesił karierę Tomasz Węgrzyn, co spowodowane zostało sytuacją rodzinną. Do zespołu dołączyli bramkarze tarnowianin Piotr Sądowicz i krakowianin Michał Puchalski oraz leworęczny Adrian Lubowicki, gracz z Krakowa. – W najbliższym czasie będziemy jeszcze sprawdzać kandydatów do gry w naszym zespole, głównie podczas gier kontrolnych – mówi M. Bożek. – Nadmienić trzeba, że wspomagają nas w szerszym wymiarze wychowankowie naszego klubu, wyróżniający się zawodnicy z grup młodzieżowych, co zapewne zaprocentuje w późniejszym etapie ich kariery sportowej. –

W nadchodzącym sezonie zespół MOSiR Bochnia w I i II rundzie zmierzy się z takimi drużynami jak: UKS MOSM Bytom, MUKS Siódemka Mysłowice, MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec, VIRET CMC Zawiercie, SPR Wisła Sandomierz, NLO SMS ZPRP Kielce, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

Inauguracyjny mecz rozegramy na wyjeździe w przedostatni weekend września z UKS MOSM Bytom. W Bochni rozpoczniemy kibicowanie podczas drugiej kolejki w sobotę 29 września, kiedy to gościć będziemy MUKS Siódemkę Mysłowice. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00. Wszystkie spotkania w Bochni rozgrywane będą w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32. ZAPRASZAMY!!!

Trenerem bocheńskiego zespołu jest Marcin Bożek, kierownikiem drużyny jest Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej jest Maciej Hamuda.

Wstępny terminarz spotkań rozgrywanych przez bocheński zespół, I i II runda- kliknij tutaj.

Szkolenie zawodników i rozgrywki II ligi piłki ręcznej mężczyzn  są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

indeks


Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content