Przed meczem z Sosnowcem / II liga piłki ręcznej mężczyzn

Jesteśmy tuż przed kolejnym spotkaniem drugoligowych zespołów piłki ręcznej mężczyzn. Reprezentacja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, występująca w śląskiej grupie IV A, od dłuższego czasu zajmuje w niej pozycję lidera!

W czwartek 23 listopada zostanie rozegrane spotkanie o Mistrzostwo II Ligi Piłki Ręcznej grupy śląskiej pomiędzy MOSiR Bochnia a MUKS Zagłębiem ZSO 14 Sosnowiec. Będzie to już dziewiąta kolejka, a jednocześnie druga w II rundzie.

Po 8-u kolejkach zespół MOSiR Bochnia zajmuje fotel lidera rozgrywek (nie przegrywając żadnego meczu w dotychczasowych spotkaniach), a zespół gości plasuje się na piątej pozycji w tabeli z trzema zwycięstwami i pięcioma porażkami.

W meczu pierwszej kolejki zespół MOSiR Bochnia wygrał z Sosnowcem 32:22. Najwięcej bramek w tamtym spotkaniu zdobył dla nas Mateusz Zubik 10, a dla Sosnowca Damian Biernacki 9.

Przy okazji warto zaznaczyć, że Mateusz Zubik jest liderem klasyfikacji strzelców z 63 trafieniami, a 9-e miejsce w tej klasyfikacji zajmuje Adrian Bąk z 43 bramkami. W pierwszej dziesiątce znajdują się również kolejni dwaj zawodnicy MOSiR Bochnia – Filip Pach na 7-ej pozycji z 44 trafieniami oraz listę na 10-ym miejscu zamyka Mateusz Bujak z 42 bramkami.

Szkolenie zawodników i rozgrywki II ligi piłki ręcznej mężczyzn  są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

indeks

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KIBICÓW!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content