Podtrzymana passa zwycięstw 😀😎🏀⛹️‍♀️👏💪/ U16

W czwartek 20 lutego kadetki A Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrały wyjazdowe spotkanie z PM Tarnów, które wygrały różnicą 22 punktów.

20.02.2020 r., kolejka 5
MKS Pałac Młodzieży Tarnów – MOSiR Bochnia 51 : 73 (22:12,10:22,7:24,12:15)

Początek spotkania nerwowy w wykonaniu bochnianek, tarnowiankom udawało się prawie wszystko. Druga kwarta już pod dyktando mosirek, skuteczna obrona i szybkie tempo gry – to musiało dać swoje efekty – wychodzimy na prowadzenie.
Druga połowa spotkania to już powrót na odpowiednie tory – wraca skuteczność, a gospodynie mają coraz większe problemy ze zdobywaniem punktów.

” Początek bardzo ciężki, natomiast nie jest sztuką wygrać spotkanie jak wszystko się układa. Podwójne uznanie dla moich dziewczyn, za to że odniosły zwycięstwo w meczu, w którym początek był okropny” – mówi trener bochnianek Rafał Sroka. -„Pomogła głębia składu i każda z zawodniczek dodała swoją cegiełkę do tego ważnego zwycięstwa. ” –

Skład/ Punkty:  Wiktoria Zając 18, Magdalena Cabała 13, Nikola Gałek 13, Katarzyna Mroczek 8, Róża Lekka 7, Nikola Więcek 5, Maja Zębala 4, Maja Kot 4, Patrycja Czaja 4, Emanuela Despet, Julia Kolarz, Natalia Kowalik.


Po 4 meczach MOSiR Bochnia z 8 punktami zajmuje I miejsce w tabeli.

Kolejny mecz na wyjeździe
29 lutego rozegramy spotkanie na wyjeździe, kiedy to walczyć będziemy z drużyną UKS Żak Nowy Sącz.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content