Podsumowanie rozgrywek piłki nożnej młodzików w sezonie 2017/18
Młodzicy r. 05-07
Młodzicy 2005-2006
Trener Mirosław Sobieszczyk
Młodzicy II 2006-2007
Trener Kamil Szewczyk
Tabela I Ligi Okręgowej Młodzika D1
DRUŻYNY | MECZE | BRAMKI | PUNKTY | |
---|---|---|---|---|
1 | Unia Tarnów | 14 | 62:14 | 36 |
2 | AP CANPACK Okocimski Brzesko | 14 | 27:18 | 25 |
3 | Tarnovia Tarnów | 14 | 45:25 | 25 |
4 | MOSiR Bochnia | 14 | 25:28 | 23 |
5 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 14 | 26:38 | 19 |
6 | MUKS TAP Tarnów | 14 | 16:28 | 15 |
7 | Czarni Kobyle | 14 | 12:31 | 11 |
8 | UKS WESTOVIA | 14 | 16:47 | 6 |
TERMINARZ I LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIKÓW ” WIOSNA 2018” |
|||
I runda |
|||
KOLEJKA |
GOSPODARZ |
GOŚCIE |
WYNIK |
1 kolejka 15.05.2018 godz. 16.00 |
Tarnovia Tarnów |
MOSiR Bochnia |
8:2 |
2 kolejka 03.04.2018 godz. 10.00 |
MOSiR Bochnia |
Okocimski Klub Sportowy |
3:1 (0:0)relacja – kliknij |
3 kolejka 07.04.2018 godz. 13.00 |
MUKS TAP Tarnów |
MOSiR Bochnia |
0:2 |
4 kolejka 14.04.2018 godz. 11.00 |
Czarni Kobyle |
MOSiR Bochnia |
1:0relacja – kliknij |
5 kolejka 21.04.2018 godz. 10.00 |
MOSiR Bochnia |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
4:1 (2:1)relacja – kliknij |
6 kolejka 28.04.2018 godz. 10.00 |
Unia Tarnów |
MOSiR Bochnia |
7:1 |
7 kolejka 05.05.2018 godz. 10.00 |
MOSiR Bochnia |
UKS Westovia |
0:0 relacja – kliknij |
II runda |
|||
8 kolejka 13.05.2018 godz. 10.00 |
MOSiR Bochnia relacja – kliknij |
Tarnovia Tarnów |
4:1 (3:0) |
9 kolejka 19.05.2018 godz. 13.00 |
Okocimski Klub Sportowy |
MOSiR Bochnia |
3:0 |
10 kolejka 23.05.2018 zmiana na 29.05.2018 godz. 16.30 |
MOSiR Bochnia |
MUKS TAP Tarnów |
0:0 |
11 kolejka 27.05.2018 godz. 10.00 |
MOSiR Bochnia |
Czarni Kobyle |
4:0 |
12 kolejka 02.06.2018 godz. 14.00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
MOSiR Bochnia |
1:3 |
13 kolejka 09.06.2018 zmiana na 12.06.2018 godz. 16.30 |
MOSiR Bochnia |
Unia Tarnów |
0:4 |
14 kolejka 16.06.2018 godz. 15.15 |
UKS Westovia |
MOSiR Bochnia |
1:2 |
Tabela III Ligi Okręgowej Młodzika D1 grupa 1
DRUŻYNY | MECZE | BRAMKI | PUNKTY | |
---|---|---|---|---|
1 | MOSiR Bochnia. | 7 | 30:10 | 18 |
2 | UKS AP CHAMPIONS BRZESKO, | 7 | 35:11 | 18 |
3 | Sokół Borzęcin. | 7 | 37:19 | 15 |
4 | Poręba Spytkowska. | 7 | 41:15 | 15 |
5 | Błyskawica Proszówki | 7 | 19:28 | 9 |
6 | Sokół Maszkienice. | 7 | 17:36 | 6 |
7 | Dolanka Borzęcin | 7 | 14:40 | 1 |
8 | Victoria Bielcza. | 7 | 13:44 | 1 |
TERMINARZ III LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIK „BRZESKO” GRUPA 1 |
|||
Trenerem zespołu MOSiR Bochnia jest Mirosław Sobieszczyk, tel. kom. 601 098 795 |
|||
KOLEJKA |
GOSPODARZ |
GOŚCIE |
WYNIK |
1 kolejka 26.04.2018 |
Sokół Maszkienice |
MOSiR II Bochnia |
1:6 |
2 kolejka 03.05.2018 godz. 12.00 |
MOSiR II Bochnia |
Sokół Borzęcin |
4:1 |
3 kolejka 10.05.2018 zmiana na 11.05.2018 |
Poręba Spytkowska |
MOSiR II Bochnia |
3:1 |
4 kolejka 17.05.2018 godz. 17.00 |
Błyskawica Proszówki |
MOSiR II Bochnia |
1:2 |
5 kolejka 21.05.2018 godz. 17.30 |
MOSiR II Bochnia |
Dolanka Borzęcin |
8:3 |
6 kolejka 30.05.2018 godz. 17.00 |
Victoria Bielcza |
MOSiR II Bochnia |
0:3 |
7 kolejka 07.06.2018 godz. 17.00 |
MOSiR II Bochnia |
UKS A.P. Champions Brzesko |
6:1 |
Tabela III Ligi Okręgowej Młodzika D1 grupa 2
DRUŻYNY | MECZE | BRAMKI | PUNKTY | |
---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Dębno. | 8 | 37:6 | 21 |
2 | Czarni Kobyle. | 8 | 39:26 | 16 |
3 | MOSiR Bochnia, | 8 | 28:22 | 13 |
4 | Iva Iwkowa. | 8 | 27:26 | 11 |
5 | Pagen Gnojnik. | 8 | 34:23 | 11 |
6 | Jedność Paleśnica. | 7 | 33:16 | 10 |
7 | LKS Uszew. | 8 | 18:27 | 8 |
8 | Olimpia Kąty. | 7 | 22:32 | 7 |
9 | Wulkan Biesiadki | 8 | 10:70 | 3 |
TERMINARZ III LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIK „BRZESKO” Grupa 2 |
|||
Trenerem zespołu jest Kamil Szewczyk Szewczyk, nr tel. 791 794 180 |
|||
KOLEJKA |
GOSPODARZ |
GOŚCIE |
WYNIK |
1 kolejka 21.04.2018 godz. 12.00 |
MOSiR III Bochnia |
Czarni Kobyle |
2:5relacja – kliknij |
2 kolejka 30.04.2018 godz. 17.00 |
LKS Uszew |
MOSiR III Bochnia |
1:3 |
3 kolejka 03.05.2018 godz. 10.00 |
MOSiR III Bochnia |
Orzeł Dębno |
1:3relacja – kliknij |
4 kolejka 14.05.2018 godz. 18.00 |
Wulkan Biesiadki |
MOSiR III Bochnia |
3:8 |
5 kolejka 21.05.2018 godz. 16.00 |
MOSiR III Bochnia |
Pagen Gnojnik |
7:3 relacja – kliknij |
6 kolejka 25.05.2018 godz. 17.00 |
Olimpia Kąty |
MOSiR III Bochnia |
0:2 |
7 kolejka 01.06.2018 godz. |
MOSiR Bochnia |
PAUZA |
|
8 kolejka 11.06.2018 godz. 16.30 |
MOSiR III Bochnia |
Jedność Palenica |
4:4 |
9 kolejka 15.06.2018 godz. 17.00 |
IVA Iwkowa |
MOSiR III Bochnia |
3:1 |
There are no comments