Podsumowanie rozgrywek Bocheńskiej Ligi Szachowej.
We wtorek 5 czerwca 2018r. odbyły się ostatnie rozgrywki tegorocznej Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.
Mamy jednak wszystkim jej uczestnikom smutną wiadomość do przekazania.
Z ogromnym żalem informujemy, że z powodu awarii komputera, wyniki ostatniej kolejki rozgrywek nie zapisały się i niestety nie jesteśmy w stanie ich odtworzyć. Dlatego podsumowanie wyników będzie obejmowało tylko 5 poprzednich kolejek .
Jest nam ogromnie przykro z tego powodu, gdyż wiemy, że frekwencja podczas 6 kolejki była duża a każdy zdobyty punkt był dla jej uczestników na ”wagę złota”. Niestety, pomimo naszych starań, nie udało się odzyskać plików z wynikami ostatniej kolejki. PRZEPRASZAMY.
Oficjalne Zakończenie oraz Podsumowanie tegorocznych rozgrywek odbędzie się 21 czerwca o godz. 12.00 w Sali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bochni.
Organizatorem całego cyklu Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.
ZAPRASZAMY GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)
Poniżej podajemy KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ sezonu 2017/2018
KLASYFIKACJA GENERALNA sezon 2017/2018
1. Pilch Paweł |
PSP Proszówki C |
5 |
5,5 |
5,5 |
6 |
5 |
27 |
2. Wieczorek Radosław |
PSP Proszówki C |
6 |
7 |
7 |
6 |
26 |
|
3. Serafin Karolina |
PSP2B |
5,5 |
4 |
5 |
5 |
6,5 |
26 |
4. Ciuła Filip |
PSP2A |
4 |
5 |
5 |
6 |
5 |
25 |
5. Gajewski Witold |
PSP5B |
4 |
6 |
4,5 |
4 |
5 |
23,5 |
5. Serafin Jakub |
PSP1C |
6 |
6 |
6 |
5,5 |
23,5 |
|
7. Mazurkiewicz Szymon |
PSP5B |
4 |
5 |
5,5 |
4,5 |
3 |
22 |
8. Reguła Dominika |
PSP7B |
4 |
4,5 |
5 |
5 |
3 |
21,5 |
9. Błoniarczyk Mateusz |
PSP1C |
5 |
5 |
6 |
5 |
21 |
|
10. Rogusz Michał |
PSP7C |
4 |
3,5 |
4 |
5 |
4 |
20,5 |
11. Zięba Bartosz |
PSP5C |
4 |
4 |
5 |
3 |
4 |
20 |
12. Chowaniec Adrian |
PSP7B |
3,5 |
3 |
4 |
5 |
4 |
19,5 |
12. Jędrzejek Sebastian |
PSP7C |
5 |
4,5 |
6 |
4 |
19,5 |
|
12. Tobiasz Piotr |
PSP5B |
3 |
3 |
4 |
4,5 |
5 |
19,5 |
15. Firlet Ignacy |
PSP Proszówki C |
5 |
3 |
5 |
3 |
3 |
19 |
16. Jawień Bartłomiej |
PSP7B |
4 |
3 |
4 |
2 |
5 |
18 |
16. Mrożek Sebastian |
PSP1C |
3 |
3 |
4 |
4 |
4 |
18 |
16. Sitko Krzysztof |
PSP1C |
4 |
3 |
4,5 |
3,5 |
3 |
18 |
16. Żelichowski Oliwer |
PSP2C |
4 |
5 |
5 |
4 |
18 |
|
20. Pietras Jan |
PSP7B |
2 |
4 |
3 |
5 |
3,5 |
17,5 |
20. Śleziak Filip |
PSP Proszówki A |
5 |
4 |
4 |
4,5 |
17,5 |
|
20. Warchoł Maciej |
PSP1B |
3 |
4 |
3 |
4 |
3,5 |
17,5 |
23. Gadzina Maciej |
PSP1C |
4 |
5 |
3,5 |
4,5 |
17 |
|
23. Sionko Paweł |
PSP1C |
7 |
5,5 |
4,5 |
17 |
||
25. Bobowski Oskar |
PSP7C |
3 |
3,5 |
4 |
2,5 |
3 |
16 |
26. Bohosiewicz Sergiusz |
PSP5A |
2 |
4 |
5 |
4,5 |
15,5 |
|
26. Mrózek Mikołaj |
PSP2C |
4 |
4 |
4 |
3,5 |
15,5 |
|
28. Łagosz Oliwia |
PSP2A |
4 |
3,5 |
3 |
2,5 |
2 |
15 |
29. Gardziel Tomasz |
PSP2B |
2,5 |
3 |
3 |
3 |
3 |
14,5 |
29. Michałowski Tomasz |
PSP5C |
2 |
2,5 |
3 |
4 |
3 |
14,5 |
31. Olesiński Michał |
PSP5C |
3 |
3 |
3 |
3 |
2 |
14 |
31. Pechciński Wojciech |
PSP1C |
5,5 |
4 |
4,5 |
14 |
||
33. Jarosz Kacper |
PSP5C |
3,5 |
4 |
2 |
3,5 |
13 |
|
33. Stawicki Rafał |
PSP1B |
5 |
4 |
4 |
13 |
||
33. Szewczyk Oskar |
PSP5B |
4 |
3 |
3 |
3 |
13 |
|
36. Kalinowski Jan |
PSP5B |
4 |
4 |
4,5 |
12,5 |
||
37. Liszka Sebastian |
PSP5B |
5 |
4 |
3 |
12 |
||
37. Wojas Wiktor |
PSP1C |
3 |
2,5 |
3 |
3,5 |
12 |
|
37. Wolnik Iwo |
PSP2B |
4 |
4 |
4 |
12 |
||
40. Brust Maciej |
PSP7B |
3 |
2 |
3 |
3,5 |
11,5 |
|
40. Krawczyk Filip |
PSP7B |
3 |
3 |
2 |
3,5 |
11,5 |
|
40. Liszka Maksymilian |
PSP5A |
3,5 |
4 |
4 |
11,5 |
||
43. Jaszczyński Witold |
PSP5B |
3 |
2 |
2 |
4 |
11 |
|
43. Kita Mikołaj |
PSP7B |
4 |
4 |
3 |
11 |
||
43. Norek Dominik |
PSP5B |
2 |
3 |
3 |
3 |
11 |
|
43. Zwierniak Maksymilian |
PSP2B |
3 |
5 |
3 |
11 |
||
47. Brzegowy Mikołaj |
PSP5B |
4 |
3 |
3,5 |
10,5 |
||
47. Norek Szymon |
PSP5A |
2 |
2 |
3,5 |
3 |
10,5 |
|
49. Maciejowski Mateusz |
PSP1C |
5 |
5 |
10 |
|||
49. Rzepecki Filip |
PSP1B |
5 |
5 |
10 |
|||
49. Wiercioch Karol |
PSP5B |
4 |
3 |
3 |
10 |
||
52. Dziedzic Szymon |
PSP2A |
2 |
3,5 |
1 |
3 |
9,5 |
|
52. Kasperski Antoni |
PSP1C |
3,5 |
3 |
3 |
9,5 |
||
54. Cefal Jacek |
PSP5C |
2 |
2 |
4 |
1 |
9 |
|
54. Nakielny Kacper |
PSP1C |
3 |
2 |
4 |
9 |
||
54. Papuga Sylwia |
PSP7C |
3 |
2 |
2 |
2 |
9 |
|
57. Mól Wiktor |
PSP7B |
2 |
2 |
2,5 |
2 |
8,5 |
|
58. Knap Szymon |
PSP1C |
4 |
3,5 |
7,5 |
|||
58. Nowak Miłosz |
PSP7A |
2,5 |
3 |
2 |
7,5 |
||
60. Łącki Karol |
PSP7B |
2 |
1,5 |
2 |
1,5 |
7 |
|
60. Możdżeń Michał |
PSP1A |
1,5 |
2 |
1,5 |
2 |
7 |
|
60. Szewczyk Marcel |
PSP5B |
4 |
3 |
7 |
|||
63. Nowak Michał |
PSP1C |
1 |
3 |
2 |
6 |
||
63. Pławecki Paweł |
PSP2B |
3 |
3 |
6 |
|||
63. Seweryn Maksymilian |
PSP7A |
1 |
2 |
1 |
2 |
6 |
|
66. Jopek Robert |
PSP1B |
2 |
1,5 |
2 |
5,5 |
||
67. Cetnarowski Wojciech |
PSP2A |
2 |
2 |
1 |
5 |
||
68. Łącki Paweł |
PSP7C |
1,5 |
2,5 |
4 |
|||
69. Gałązka Kacper |
PSP5C |
1 |
1,5 |
1 |
3,5 |
||
70. Alfawicki Filip |
PSP2B |
3 |
3 |
||||
70. Budyś Izabela |
PSP1B |
3 |
3 |
||||
70. Cisło Jakub |
PSP7C |
3 |
3 |
||||
70. Desput Julia |
PSP2C |
3 |
3 |
||||
70. Jawień Jakub |
PSP7B |
1 |
2 |
3 |
|||
70. Marczyk Alicja |
PSP1B |
3 |
3 |
||||
70. Pawlik Oliwer |
PSP7A |
1 |
1 |
1 |
3 |
||
77. Banach Martyna |
PSP1C |
2 |
2 |
||||
78. Matras Jakub |
PSP5B |
1,5 |
0 |
1,5 |
KLASYFIKACJA GRUPY „A”
szkoła podstawowa klasy I – III
1. Ciuła Filip |
PSP2A |
4 |
5 |
5 |
6 |
5 |
25 |
2. Śleziak Filip |
PSP Proszówki A |
5 |
4 |
4 |
4,5 |
17,5 |
|
3. Bohosiewicz Sergiusz |
PSP5A |
2 |
4 |
5 |
4,5 |
15,5 |
|
4. Łagosz Oliwia |
PSP2A |
4 |
3,5 |
3 |
2,5 |
2 |
15 |
5. Liszka Maksymilian |
PSP5A |
3,5 |
4 |
4 |
11,5 |
||
6. Norek Szymon |
PSP5A |
2 |
2 |
3,5 |
3 |
10,5 |
|
7. Dziedzic Szymon |
PSP2A |
2 |
3,5 |
1 |
3 |
9,5 |
|
8. Nowak Miłosz |
PSP7A |
2,5 |
3 |
2 |
7,5 |
||
9. Możdżeń Michał |
PSP1A |
1,5 |
2 |
1,5 |
2 |
7 |
|
10. Seweryn Maksymilian |
PSP7A |
1 |
2 |
1 |
2 |
6 |
|
11. Cetnarowski Wojciech |
PSP2A |
2 |
2 |
1 |
5 |
||
12. Pawlik Oliwer |
PSP7A |
1 |
1 |
1 |
3 |
KLASYFIKACJA GRUPY „B”
szkoła podstawowa klasy IV – VI
1. Serafin Karolina |
PSP2B |
5,5 |
4 |
5 |
5 |
6,5 |
26 |
2. Gajewski Witold |
PSP5B |
4 |
6 |
4,5 |
4 |
5 |
23,5 |
3. Mazurkiewicz Szymon |
PSP5B |
4 |
5 |
5,5 |
4,5 |
3 |
22 |
4. Reguła Dominika |
PSP7B |
4 |
4,5 |
5 |
5 |
3 |
21,5 |
5. Chowaniec Adrian |
PSP7B |
3,5 |
3 |
4 |
5 |
4 |
19,5 |
5. Tobiasz Piotr |
PSP5B |
3 |
3 |
4 |
4,5 |
5 |
19,5 |
7. Jawień Bartłomiej |
PSP7B |
4 |
3 |
4 |
2 |
5 |
18 |
8. Pietras Jan |
PSP7B |
2 |
4 |
3 |
5 |
3,5 |
17,5 |
8. Warchoł Maciej |
PSP1B |
3 |
4 |
3 |
4 |
3,5 |
17,5 |
10. Gardziel Tomasz |
PSP2B |
2,5 |
3 |
3 |
3 |
3 |
14,5 |
11. Stawicki Rafał |
PSP1B |
5 |
4 |
4 |
13 |
||
11. Szewczyk Oskar |
PSP5B |
4 |
3 |
3 |
3 |
13 |
|
13. Kalinowski Jan |
PSP5B |
4 |
4 |
4,5 |
12,5 |
||
14. Liszka Sebastian |
PSP5B |
5 |
4 |
3 |
12 |
||
14. Wolnik Iwo |
PSP2B |
4 |
4 |
4 |
12 |
||
16. Brust Maciej |
PSP7B |
3 |
2 |
3 |
3,5 |
11,5 |
|
16. Krawczyk Filip |
PSP7B |
3 |
3 |
2 |
3,5 |
11,5 |
|
18. Jaszczyński Witold |
PSP5B |
3 |
2 |
2 |
4 |
11 |
|
18. Kita Mikołaj |
PSP7B |
4 |
4 |
3 |
11 |
||
18. Norek Dominik |
PSP5B |
2 |
3 |
3 |
3 |
11 |
|
18. Zwierniak Maksymilian |
PSP2B |
3 |
5 |
3 |
11 |
||
22. Brzegowy Mikołaj |
PSP5B |
4 |
3 |
3,5 |
10,5 |
||
23. Rzepecki Filip |
PSP1B |
5 |
5 |
10 |
|||
23. Wiercioch Karol |
PSP5B |
4 |
3 |
3 |
10 |
||
25. Mól Wiktor |
PSP7B |
2 |
2 |
2,5 |
2 |
8,5 |
|
26. Łącki Karol |
PSP7B |
2 |
1,5 |
2 |
1,5 |
7 |
|
26. Szewczyk Marcel |
PSP5B |
4 |
3 |
7 |
|||
28. Pławecki Paweł |
PSP2B |
3 |
3 |
6 |
|||
29. Jopek Robert |
PSP1B |
2 |
1,5 |
2 |
5,5 |
||
30. Alfawicki Filip |
PSP2B |
3 |
3 |
||||
30. Budyś Izabela |
PSP1B |
3 |
3 |
||||
30. Jawień Jakub |
PSP7B |
1 |
2 |
3 |
|||
30. Marczyk Alicja |
PSP1B |
3 |
3 |
||||
34. Matras Jakub |
PSP5B |
1,5 |
0 |
1,5 |
KLASYFIKACJA GRUPY „C”
rocznik 2002 – 2004
(szkoła podstawowa klasa VII + II i III gimnazjalna)
1. Pilch Paweł |
PSP Proszówki C |
5 |
5,5 |
5,5 |
6 |
5 |
27 |
2. Wieczorek Radosław |
PSP Proszówki C |
6 |
7 |
7 |
6 |
26 |
|
3. Serafin Jakub |
PSP1C |
6 |
6 |
6 |
5,5 |
23,5 |
|
4. Błoniarczyk Mateusz |
PSP1C |
5 |
5 |
6 |
5 |
21 |
|
5. Rogusz Michał |
PSP7C |
4 |
3,5 |
4 |
5 |
4 |
20,5 |
6. Zięba Bartosz |
PSP5C |
4 |
4 |
5 |
3 |
4 |
20 |
7. Jędrzejek Sebastian |
PSP7C |
5 |
4,5 |
6 |
4 |
19,5 |
|
8. Firlet Ignacy |
PSP Proszówki C |
5 |
3 |
5 |
3 |
3 |
19 |
9. Mrożek Sebastian |
PSP1C |
3 |
3 |
4 |
4 |
4 |
18 |
9. Sitko Krzysztof |
PSP1C |
4 |
3 |
4,5 |
3,5 |
3 |
18 |
9. Żelichowski Oliwer |
PSP2C |
4 |
5 |
5 |
4 |
18 |
|
12. Gadzina Maciej |
PSP1C |
4 |
5 |
3,5 |
4,5 |
17 |
|
12. Sionko Paweł |
PSP1C |
7 |
5,5 |
4,5 |
17 |
||
14. Bobowski Oskar |
PSP7C |
3 |
3,5 |
4 |
2,5 |
3 |
16 |
15. Mrózek Mikołaj |
PSP2C |
4 |
4 |
4 |
3,5 |
15,5 |
|
16. Michałowski Tomasz |
PSP5C |
2 |
2,5 |
3 |
4 |
3 |
14,5 |
17. Olesiński Michał |
PSP5C |
3 |
3 |
3 |
3 |
2 |
14 |
17. Pechciński Wojciech |
PSP1C |
5,5 |
4 |
4,5 |
14 |
||
19. Jarosz Kacper |
PSP5C |
3,5 |
4 |
2 |
3,5 |
13 |
|
20. Wojas Wiktor |
PSP1C |
3 |
2,5 |
3 |
3,5 |
12 |
|
21. Maciejowski Mateusz |
PSP1C |
5 |
5 |
10 |
|||
22. Kasperski Antoni |
PSP1C |
3,5 |
3 |
3 |
9,5 |
||
23. Cefal Jacek |
PSP5C |
2 |
2 |
4 |
1 |
9 |
|
23. Nakielny Kacper |
PSP1C |
3 |
2 |
4 |
9 |
||
23. Papuga Sylwia |
PSP7C |
3 |
2 |
2 |
2 |
9 |
|
26. Knap Szymon |
PSP1C |
4 |
3,5 |
7,5 |
|||
27. Nowak Michał |
PSP1C |
1 |
3 |
2 |
6 |
||
28. Łącki Paweł |
PSP7C |
1,5 |
2,5 |
4 |
|||
29. Gałązka Kacper |
PSP5C |
1 |
1,5 |
1 |
3,5 |
||
30. Cisło Jakub |
PSP7C |
3 |
3 |
||||
30. Desput Julia |
PSP2C |
3 |
3 |
||||
32. Banach Martyna |
PSP1C |
2 |
2 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. PSP 5 |
100,5 |
2. PSP 2 |
99,5 |
3. PSP 7 |
99 |
4. PSP 1 |
98 |
5. Proszówki |
There are no comments