Podsumowanie niedokończonego sezonu 2019/2020

Juniorzy młodsi r. 03-04

Treningi:

Wtorek: godz. 20:30 – 22:00 Hala Widowiskowo – Sportowa, ul. Poniatowskiego 32
Czwartek: godz. 19:30 – 21:00 hala I LO Bochnia, pl. Ks. Czaplińskiego 1
Piątek: godz 19:30 – 21:00 hala I LO Bochnia, pl. Ks. Czaplińskiego 1

Szczegóły u trenera Marcina Bożka pod nr tel. 604 055 310

Terminarz małopolskiej ligi juniorów młodszych:

data godz. i miejsce Gospodarz – Gość Wynik
5.10.2019 SUMKS Jedynka Myślenice – MOSiR Bochnia  31:20 (17:10)
19.10.2019  16:30 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – PM Tarnów 19:39 (8:18)
26.10.2019 PMOS Chrzanów – MOSiR Bochnia  33:19 (16:8)
23.11.2019 UKS Krakowiak Kraków – MOSiR Bochnia  36:30 (16:15)
7.12.2019  15:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – SKS Kusy Kraków 24:29 (8:15)
15.02.2020  10:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – SUMKS Jedynka Myślenice  25:25 (13:13) k. 1:3
22.02.2020  10:00 PM Tarnów – MOSiR Bochnia  44:17 (25:4)
29.02.2020  10:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – PMOS Chrzanów  22:26 (11:13)
7.03.2020  10:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – UKS Krakowiak Kraków
21.03.2020 SKS Kusy Kraków – MOSiR Bochnia

Młodzicy r. 05-06

Treningi:

Pn. 15:00 – 16:30 Poniatowskiego 32
Śr. 18:00 – 19:30 I LO
Pt. 17:00 – 18:30 I LO

Szczegóły u trenera Jakuba Pacha pod nr tel. 693 460 959

Terminarz małopolskiej ligi młodzików:

data godz. i miejsce Gospodarz – Gość Wynik
29.09.2019 15:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – UKS Krakowiak Kraków  26:29 (13:17)
6.10.2019 13:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – UKS Wiertmet Libusza 26:21 (16:12)
13.10.2019  10:45 SP 91 os. Handlowe SKS Kusy II Kraków – MOSiR Bochnia  15:32 (10:15)
25.10.2019  17:20 I LO, ul. ks. Czaplińskiego 1 MOSiR Bochnia – TSR Orawa Jabłonka  23:18 (12:8)
17.11.2019 PM II Tarnów – MOSiR Bochnia  12:29 (5:18)
24.11.2019 13:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – PM I Tarnów  23:23 (12:10) k. 2:3
1.12.2019 UKS Czwórka Libiąż – MOSiR Bochnia  30:20 (13:8)
8.12.2019   10:00 I LO, ul. ks. Czaplińskiego 1 MOSiR Bochnia – SKS Kusy I Kraków 26:26 (14:15) k. 3:4
15.12.2019 PMOS Chrzanów – MOSiR Bochnia  31:39 (14:15)
17.01.2020 UKS Krakowiak Kraków – MOSiR Bochnia  35:27 (19:16)
19.02.2020  17:30 UKS Wiertmet Libusza – MOSiR Bochnia  18:12 (13:6)
16.02.2020 10:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – SKS Kusy II Kraków  24:13 (12:6)
28.02.2020 TSR Orawa Jabłonka – MOSiR Bochnia  25:23 (15:12)
k. 14 1.03.2020 10:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – PM II Tarnów  20:13 (8:6)
8.03.2020 PM I Tarnów – MOSiR Bochnia
15.03.2020 10:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – Czwórka Libiąż
22.03.2020 SKS Kusy I Kraków – MOSiR Bochnia
5.04.2020 10:00 Poniatowskiego 32 MOSiR Bochnia – PMOS Chrzanów

Dzieci r. 07-08 i młodsi

Treningi grupy dzieci odbywają się w następujące dni:

Poniedziałek, godz. 16:30 – 18:00
Środa, godz. 15:30 – 17:00
Piątek, godz. 16:00 – 17:30

Miejsce zajęć: Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni.

Zajęcia prowadzi trener Łukasz Gicala, nr tel. 606 127 889

Terminarz małopolskiej ligi dzieci:

data godz. i miejsce gospodarz gość wynik
5.10.2019 MOSiR I Bochnia SPRT LUKS Skrzyszów 16:17 (6:11)
09:30:00 MOSiR II Bochnia MKS PM MPEC Tarnów  6:14 (3:8)
Poniatowskiego 32 MOSiR I Bochnia MKS PM MPEC Tarnów  19:9 (10:5)
MOSiR II Bochnia SPRT LUKS Skrzyszów 9:29 (7:15)
20.10.2019 MOSiR II Bochnia Dwójka Nowy Sącz 13:10 (5:5
12:00:00 MOSiR I Bochnia Wiertmet Libusza 14:13 (8:7)
 Poniatowskiego 32 MOSiR II Bochnia Wiertmet Libusza  8:15 (1:6)
MOSiR I Bochnia Dwójka Nowy Sącz  34:9 (17:2)
MOSiR II Bochnia MOSiR I Bochnia  15:25 (4:12)
26.10.2019 PMOS Chrzanów MOSiR I Bochnia 15:11 (8:5)
Czwórka Libiąż MOSiR II Bochnia  13:6 (6:4)
PMOS Chrzanów MOSiR II Bochnia 21:3 (10:2)
Czwórka Libiąż MOSiR I Bochnia  7:25 (3:9)
24.11.2019 MOSiR I Bochnia Kusy I Kraków 12:26 (6:10)
09:00:00 MOSiR II Bochnia Kusy II Kraków  8:34 (2:19)
 Poniatowskiego 32 MOSiR I Bochnia Kusy II Kraków  23:16 (12:9)
MOSiR II Bochnia Kusy I Kraków  4:34 (1:15)
14.12.2019 Świt Viatec Szaflary MOSiR I Bochnia 21:21 (9:10) k. 3:4
TSR Orawa Jabłonka MOSiR II Bochnia  21:10 (13:6)
Świt Viatec Szaflary MOSiR II Bochnia  23:13 (13:4)
TSR Orawa Jabłonka MOSiR I Bochnia 28:10 (13:4)
29.02.2020
6 kolejka
MKS PM MPEC Tarnów MOSiR I Bochnia
SPRT LUKS Skrzyszów MOSiR II Bochnia
MKS PM MPEC Tarnów MOSiR II Bochnia
SPRT LUKS Skrzyszów MOSiR I Bochnia
14.03.2020
7 kolejka
Wiertmet Libusza MOSiR I Bochnia
Dwójka Nowy Sącz MOSiR II Bochnia
Wiertmet Libusza MOSiR II Bochnia
Dwójka Nowy Sącz MOSiR I Bochnia
28.03.2020
8 kolejka
MOSiR II Bochnia PMOS Chrzanów
10:00:00 MOSiR I Bochnia Czwórka Libiąż 21:11 (11:5)
Poniatowskiego 32 MOSiR II Bochnia Czwórka Libiąż 7:16 (4:8)
MOSiR I Bochnia PMOS Chrzanów
4.04.2020
9 kolejka
Kusy I Kraków MOSiR I Bochnia
Kusy II Kraków MOSiR II Bochnia
Kusy I Kraków MOSiR II Bochnia
Kusy II Kraków MOSiR I Bochnia
25.04.2020
10 kolejka
MOSiR I Bochnia Świt Viatec Szaflary
10:00:00 MOSiR II Bochnia TSR Orawa Jabłonka
Poniatowskiego 32 MOSiR I Bochnia TSR Orawa Jabłonka
MOSiR II Bochnia Świt Viatec Szaflary

Planowane turnieje:

7.09.2019 r. – towarzyski turniej w Bochni – 3 miejsce
13-15.09.2019 r. – Lion Cup w Legnicy – 5 miejsce
20.09.2019 r. – turniej w Skrzyszowie – 2 miejsce
15-17.11.2019 r. – turniej w Nowym Sączu – 2 miejsce
21.12.2019 – turniej w Lipnicy Wielkiej – 3 miejce
marzec 2020 – turniej w Jabłonce
kwiecień 2020 – Lajkonik Cup
6-7 czerwiec 2020 – turniej Stawiarskiego Bochnia

 

 

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content