Piękna gra i poświęcenie naszych młodzików: MOSiR Bochnia – Orzeł Cikowice 11:0 / III liga

We wtorek 14 maja piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali u siebie w ramach 4 kolejki III ligi piłki nożnej młodzików mecz z zespołem Orzeł Cikowice. Spotkanie, które odbyło się  w bardzo trudnych warunkach pogodowych, zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy.

MOSiR Bochnia – Orzeł Cikowice 11:0 (6:0)

Podopieczni trenera Piotra Góreckiego zasługują na wyjątkowe pochwały. Walczyli przy ciągle padającym deszczu i przy dość niskiej temperaturze, a mimo tego nie tracili ducha walki. Już w pierwszej połowie pokazali, iż dominują na boisku i schodzili na przerwę z wynikiem 6:0. W drugiej części spotkania jeszcze raz potwierdzili swoją  dobrą kondycję i nie tylko skutecznie bronili swojej bramki (w całym meczu przyjezdnym nie udało się zdobyć jej ani razu) ale i strzelili Cikowicom kolejnych pięć goli! Zgromadzonym pod parasolami kibicom dostarczyli, mimo zewnętrznego chłodu, naprawdę gorących i pozytywnych emocji. Brawo!

Bramki strzelili:
Mateusz Maszewski
Aleks Cyz
Damian Nowak
Maks Liszka
Błażej Kaliciak
Antek Szczygieł

Skład MOSiR – u: Arkadiusz Majchrzak, Kamil Łyszczarz, Gabriel Ogiński, Kacper Więcek, Antoni Szczygieł, Mateusz Maszewski, Kamil Kaczmarczyk, Szymon Małek, Maksymilian Liszka, Damian Nowak, Błażej Kaliciak, Szymon Karasiński, Miłosz Pastuszka, Aleksander Cyz.

Zdjęcia ze spotkania na stronie MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Tabela – kliknij.

Kolejne spotkanie nasi podopieczni rozegrają 18 maja na wyjeździe z Victorią Słomką.

Bieżące informacje na temat najmłodszego rocznika naszych piłkarzy, biorącego udział w rozgrywkach ligowych  można śledzić na stronie Facebooka MOSiR Bochnia 2008/09 – kliknij tutaj.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content