Ostatnie tegoroczne zmagania bocheńskich judoków nagrodzone medalami.

Ubiegła niedziela (17 grudnia 2017r.) była dla wychowanków sekcji judo MOSiR-u Bochnia bardzo pracowita i bowiem w tym samym czasie odbywały się dwa turnieje w których brali udział.

9-osobowa grupa, pod opieką trenerki Sabiny Bajda, wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju Judo w Kielcach i chociaż grupa była nieliczna to wywalczyła aż 8 medali: 4 złote, 3 srebrne i 1 brązowy.

Walki nie były lekkie, przeciwnicy walczyli dzielnie a nasi wychowankowie i tak ” dali radę” – mówi Sabina Bajda – to miło obserwować jak nasze starania jako trenerów dają właśnie takie efekty.

• Norbert Alfawicki

W zawodach brał również udział Szymon Mazurkiewicz, który zajął miejsce IV.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia  – kliknij tutaj

————————————————————————————————————————-

Również w niedziele 17 grudnia odbywał się Drużynowy Turniej Judo Dzieci w Tarnowie.

Atrakcyjne pokazy, liczna widownia, świetny doping i wysoki poziom sportowy towarzyszyły zawodnikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

Bocheńscy zawodnicy stoczyli wiele pojedynków, wygranych walk i po zaciętych “bojach” zajęli w turnieju 1 miejsce, czym udowodnili, że są godnymi przeciwnikami z którymi należy się liczyć i których należy się obawiać na macie. Miejsce II zajęła drużyna Pałacu Młodzieży Tarnów a ostatnie miejsce na podium wywalczyli zawodnicy z Jasła.

.

Te dwa turnieje zakończyły tegoroczne zmagania podopiecznych bocheńskiej sekcji judo. Teraz przed nimi świąteczny wypoczynek, podczas którego będą mieli okazję do odpoczynku i który mamy nadzieję zaowocuje kolejnymi sukcesami w nadchodzącym Nowym Roku.

.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.