Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt – relacja do piątku
Gospodarzem Finałowego Turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt jest Bochnia. W pięciodniowych zawodach rywalizuje 8 najlepszych zespołów młodziczek z województw: Pomorskiego, Mazowieckiego, Małopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego, Dolnośląskiego, Zachodniopomorskiego, Łódzkiego.
Wszystkie mecze rozgrywane są w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. ks. J. Poniatowskiego w Bochni.
Mecze na żywo można oglądać na kanale MOSiR Bochnia TV na Youtube – kliknij
Harmonogram meczy:
27.02.2019 – środa
godz. 9.45 Zachodniopomorskie – Dolnośląskie 58 :117 – zdjęcia z meczu
godz. 12.00 Wielkopolskie – Łódzkie 76 : 67 – zdjęcia z meczu
godz. 15.00 Pomorskie – Kujawsko-Pomorskie 72 : 48 – zdjęcia z meczu
godz. 17.15 Uroczyste otwarcie Olimpiady – zdjęcia
godz. 18.15 Małopolskie – Mazowieckie 49 : 90 – zdjęcia z meczu
28.02.2019 – czwartek
godz. 9.30 Łódzkie – Zachodniopomorskie 93 : 41 – zdjęcia z meczu
godz. 12.oo Dolnośląskie – Wielkopolskie 66 : 72 – zdjęcia z meczu
godz. 14.30 Mazowieckie – Pomorskie 57 : 62 – zdjęcia z meczu
godz. 17.00 Kujawsko-Pomorskie – Małopolskie 51 : 57 – zdjęcia z meczu
01.03.2019 – piątek
godz. 9.30 Dolnośląskie – Łódzkie 62 : 80 – zdjęcia z meczu
godz. 12.00 Wielkopolskie – Zachodniopomorskie 63 : 28 – zdjęcia z meczu
godz. 14.30 Mazowieckie – Kujawsko-Pomorskie 84 : 58 – zdjęcia z meczu
godz. 17.00 Pomorskie – Małopolskie 78 : 47– zdjęcia z meczu
GRUPA A
Pomorskie | Mazowieckie | Małopolskie | Kujawsko-Pomorskie | Suma pkt | Kosze Zd- Str | M-ce w grupie | |
Pomorskie | 62:57 | 78:47 | 72:48 | 6 | 212 – 152 |
I | |
Mazowieckie | 57:62 | 90:49 | 84:58 | 5 | 231- 169 | II | |
Małopolskie | 49:90 | 47:78 |
57:51 | 4 | 153 -219 |
III | |
Kujawsko-Pomorskie | 48:72 | 58:84 | 51:57 | 3 | 157 -213 |
IV |
GRUPA B
Wielkopolskie | Dolnośląskie | Zachodniopom | Łódzkie | Suma pkt | Kosze Zd- Str | M-ce w grupie | |
Wielkopolskie | 72:66 | 63:28 | 76:67 | 6 | 211 -161 | I | |
Dolnośląskie | 66:72 | 117:58 | 62:80 | 4 | 245 – 210 | III | |
Zachodniopom | 28:63 | 58:117 | 41:93 | 3 | 127 – 273 | IV | |
Łódzkie | 67:76 | 80:62 | 93:41 | 5 | 240 – 179 | II |
02.03.2019 – sobota
godz. 10.00 mecz B3 : A4 Dolnośląskie – Kujawsko-Pomorskie
godz. 12.30 mecz A3 : B4 Małopolskie – Zachodniopomorskie
godz. 15.00 A2 – B1 Mazowieckie – Wielkopolskie
godz. 17.30 B2 – A1 Łódzkie – Pomorskie
03.03.2019 – niedziela
godz. 10.00 o miejsca 3-4 pokonane zespoły ze spotkań: A2 – B1 i B2 – A1
godz. 12.15 o miejsca 1-2 zwycięzcy spotkań A2 – B1 i B2 – A1.
godz. 14.00 Dekoracja zwycięskich zespołów
There are no comments