Nowe terminy rozgrywek centralnych – komunikat PZKosz

logo PZKosz

Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki zawiadamia, że w dniach 16 – 18
kwietnia planuje wznowienie rozgrywek młodzieżowych na szczeblu centralnym PZKosz, które zostały zawieszone do 9 kwietnia 2021r.

Zgodnie z nowymi „Terminami rozgrywek centralnych w sezonie 2020/2021” – wersją z 30 marca 2021 r.:
– Dalsza część Ćwierćfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 Kobiet rozegrana zostanie 16-18 kwietnia 2021. Przypomnijmy, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni jest organizatorem rozgrywek Grupy E. 26 marca w ramach ¼ MMP U-17 K – w Bochni rozegrany został jeden mecz (MKS MOS Betard Wrocław – ISWJ KMS Stalmach Wisła). Na kolejny (spotkanie z gospodarzami) nie dojechała drużyna UKS Nowej Wsi. Relację z pierwszego dnia ćwierćfinałów przekazaliśmy tutaj – kliknij.
– Z kolei zaplanowane na 9-11 kwietnia Ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 Kobiet przesunięte zostały na 23-25 kwietnia. Przypomnijmy, że gospodarzem Grupy A (w w której o awans do fazy półfinałowej rywalizować będzie MOSiR Bochnia, AZS UMCS Lublin, RMKS Rybnik oraz MKS Elbląg) również jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Wymienione Turnieje w Bochni będą rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32. Mecze, których harmonogram podamy w późniejszym terminie, będą relacjonowane na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content