Nowe terminy rozgrywek centralnych – komunikat PZKosz

logo PZKosz

Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki zawiadamia, że w dniach 16 – 18
kwietnia planuje wznowienie rozgrywek młodzieżowych na szczeblu centralnym PZKosz, które zostały zawieszone do 9 kwietnia 2021r.

Zgodnie z nowymi „Terminami rozgrywek centralnych w sezonie 2020/2021” – wersją z 30 marca 2021 r.:
– Dalsza część Ćwierćfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 Kobiet rozegrana zostanie 16-18 kwietnia 2021. Przypomnijmy, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni jest organizatorem rozgrywek Grupy E. 26 marca w ramach ¼ MMP U-17 K – w Bochni rozegrany został jeden mecz (MKS MOS Betard Wrocław – ISWJ KMS Stalmach Wisła). Na kolejny (spotkanie z gospodarzami) nie dojechała drużyna UKS Nowej Wsi. Relację z pierwszego dnia ćwierćfinałów przekazaliśmy tutaj – kliknij.
– Z kolei zaplanowane na 9-11 kwietnia Ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 Kobiet przesunięte zostały na 23-25 kwietnia. Przypomnijmy, że gospodarzem Grupy A (w w której o awans do fazy półfinałowej rywalizować będzie MOSiR Bochnia, AZS UMCS Lublin, RMKS Rybnik oraz MKS Elbląg) również jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Wymienione Turnieje w Bochni będą rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32. Mecze, których harmonogram podamy w późniejszym terminie, będą relacjonowane na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content