Niewykorzystana szansa piłkarzy ręcznych w meczu z AZS Politechniką Świętokrzyską

Druzyna-II-l.p.r.-MOSiR-Bochnia-w-sezonie-202122--

30.10.2021
II Liga Piłki Ręcznej, kolejka 7
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – MOSiR Bochnia 35:35 (18:21), karne 4:2

-Po bardzo ambitnej grze i wysokim prowadzeniu (w 45 minucie 25:32), udało się zdobyć tylko 1 pkt.
Spotkanie zakończyło się wynikiem nierozstrzygniętym i o zwycięstwie decydowały rzuty karne, które skuteczniej wykonywali gospodarze (4:2). Nasz zespół grał poprawnie, ale ostatnie minuty po wykluczeniu z gry Marcela Makucha były obarczone zbyt dużą ilością błędów, które pozwoliły drużynie AZS Politechniki Świętokrzyskiej doprowadzić do remisu i zwyciężyć w rzutach karnych. W naszym zespole na pochwały zasłużyli Bartosz Szpisak i najmłodszy w zespole, skuteczny rzutowo Jakub Noskowiak – mówi trener bochnian Ryszard Tabor.

MOSiR Bochnia: Bartosz Szpisak 10, Marcel Makuch 8, Kacper Cąber 5, Jakub Noskowiak 5, Marcin Jakubowski 3, Bartosz Batko 2, Maciej Grech 2, Mateusz Błoniarczyk, Piotr Kalinka, Damian Pławecki, Patryk Rolewicz.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

AZS Politechnika: Kacper Nawara 7, Patryk Kurek 6, Patryk Mazur 5,  Jakub Pajączkowski 5, Hubert Więckowski 5, Krystian Wojciechowski 3, Jakub Badoń 1, Filip Grdeń 1, Jakub Jamioł 1,  Łukasz Telka 1, Paweł Kotowski, Jakub Kowalczyk, Jakub Kuczkowski oraz Eryk Łagożny, Wiktor Rogowski.
Trenerzy: Paweł Sieczka i Szymon Żaba- Żabiński.

6 listopada kibicujemy w Bochni!
W najbliższą sobotę 6 listopada bocheńscy szczypiorniści gościć będą w ramach 8 kolejki zespół UKS SMS Wybicki Kielce. Zapraszamy kibiców do Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Początek spotkania o godz. 10:30. Wstęp wolny!

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bochnia.

Patronat medialny nad rozgrywkami zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn objął Sportomaks.pl