Nie ma końca w uczeniu się judo

Od czwartku (11 marca) do soboty na konsultacjach szkoleniowych przebywał u nas znakomity zawodnik, teraz już trener Tomasz Kowalski.

Tomasz Kowalski jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i oczywiście Mistrzostw Polski. Najmłodszym Mistrzem Polski wśród seniorów. Komentatorem zawodów judo w telewizji i innych środkach masowego przekazu. Obecnie pracuje on z kilkoma seniorami, którzy przygotowują się do międzynarodowych zawodów. Nam udało się nakłonić go do współpracy z sentymentu – jest on zawodnikiem z Opola, (podobnie jak Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia, wychowankiem wybitnego trenera judo Edwarda Faciejewa).

T. Kowalski odbył w Bochni 7 treningów w ciągu 3 dni ( 5 z najstarszą grupą i 2 z dziećmi). Na koniec treningów z dziećmi była chwila na rozmowę z Mistrzem. Dzieci zadawały bardzo ciekawe pytania i wiele się dowiedziały o karierze gościa i o samym judo.

.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy i planujemy kolejne konsultacje szkoleniowe – mówi dyrektor S. Bajda.

Na zdjęciu poniżej grupa bocheńskich judoków z Mistrzem Tomaszem Kowalskim, dyrektor Sabiną Bajdą ( przypomnijmy również utytułowaną: 6-krotną medalistką Mistrzostw Polski Seniorek w Judo, brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Świata) i naszym trenerem Sebastianem Serwińskim.Więcej zdjęć ze szkolenia na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.
Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content