Nabór do grupy tanecznej z elementami akrobatyki

MOSiR Bochnia ogłasza nabór do sekcji tanecznej z elementami akrobatyki dla dziewcząt i kobiet w wieku powyżej 15 lat – 14. listopad 2017r. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie, także posiadające już za sobą doświadczenia taneczne i sceniczne. Dajemy szansę na rozwijanie swoich pasji, zainteresowań i umiejętności związanych z tańcem. Liczymy że efekty pracy w sekcji dadzą możliwość zaprezentowania młodych talentów podczas imprez sportowych oraz rozgrywek ligowych organizowanych przez MOSiR Bochnia.
Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę. Trenerkami będą właścicielki Dance&fitness house w Bochni, który mieści się przy ul. Trudnej 46:
– Urszula Węgrzyn – główny choreograf nowej grupy, jest instruktorem fitness, zumby, rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec nowoczesny, a także tańca towarzyskiego, który ukończyła w Egurora Dance Studio. Oprócz tego posiada tytuł instruktora sportu FTS, trenera personalnego oraz mama plus;
– Agata Nizioł z tańcem związana od piątego roku życia. Przez prawie 15 lat trenowała taniec towarzyski, w którym zdobyła wiele mistrzostw oraz osiągnęła klasę „B”. Szkoliła się pod okiem takich trenerów jak Iwona Szymańska- Pavlović oraz Lech i Anna Romankiewicz. Po zakończeniu tańca towarzyskiego zaczęła szkolić się w kierunku fitnessu, którego jest instruktorem.Prowadziła min. zajęcia areobowe dla piłkarzy Wisły Kraków. Jednak tęsknota za tańcem była ogromna więc zaczęła brać udział w licznych warsztatach tańca nowoczesnego,min. w szkole Eguroli w Warszawie. Ma również uprawnienia z TRX oraz nowoczesnych form gimnastyki.Z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego oraz wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego.
Nasza grupa taneczna będzie łączyć w sobie zajęcia taneczne oraz akrobatyczne. Za wszelkie ewolucje akrobatyczne odpowiedzialny będzie Marcin Kowalski, który specjalizuje się w przygotowaniu akrobacji wykorzystywanych w wielu pokazach oraz teledyskach. Jego pseudonim to „Robin Freerunner”. Zachęcamy do zapoznania się jego kanałem na you tubie: https://www.youtube.com/channel/UCq9yIcY2eGSq5UxQVO41Jyg

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content