MOSiR-ki przegrywają w pierwszej kolejce juniorek starszych

W środę 30 października koszykarki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zainaugurowały rozgrywki w małopolskiej lidze juniorek starszych. W pierwszym meczu gościły Politechnikę Krakowską .

U22
MOSiR Bochnia – Good Lood AZS Politechnika Kraków 66 : 74 (19:16,8:26,16:13,23:19)

Początek meczu bardzo dobry w wykonaniu bochnianek, niestety w 2 kwarcie zaczynamy od 4 minutowego przestoju bez punktów – to wystarczyło aby przyjezdne odskoczyły na 15 a potem 19 punktów. Mosirki nie zwykły odpuszczać gry, mozolnie odrabiają straty. Gdy na cztery minuty do końca widnieje wynik 56 – 63, AZS ki zdobywają kilka punktów i ponownie odskakują na bezpieczną przewagę.

Punkty dla MOSiR: Monika Malinowska 19, Julia Fortuna 13, Aisza Buczek 12, Gabriela Rak 11, Natalia Mazur 7, Aleksandra Klimas 3, Julia Natkaniec 1.
Trenerką bocheńskiego zespołu jest Małgorzata Misiuk.

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka Koszykówka Bochnia – kliknij tutaj.

Kolejny mecz juniorki MOSiR Bochnia rozegrają 13 listopada na wyjeździe z TS Wisłą CANPACK Kraków. Spotkanie, które odbędzie się w Hali Głównej TS Wisły przy ul. Reymonta 22 w Krakowie, rozpocznie się o godz. 19.00.