Rozpoczynając II rundę wzmacniamy pozycję lidera! MOSiR Bochnia – ZKS Unia Tarnów 3:0 / I liga okręgowa trampkarzy

We wtorek 7 maja piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczęli drugą rundę rozgrywek w I lidze okręgowej C1 trampkarzy. W 8 kolejce pokonali u siebie ZKS Unię Tarnów.

MOSiR Bochnia – ZKS Unia Tarnów 3:0 (2:0)

Pierwsza celna bramka padła w 14 minucie spotkania – zdobył ja dla bochnian Dawid Skrzypek. ten sam zawodnik 6 minut później strzelił kolejnego gola. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części spotkania karnego w 72 minucie zdobył Tomasz Popiołek.

Skład MOSiR Bochnia: Dawid Skrzypek 2, Tomasz Popiołek 1, Wiktor Zaleński, Michał Tomala, Stanisław Szydłowski, Gabriel Szydłowski, Szymon Strzałka, Artur Majcher, Piotr Leszczyński, Maksymilian Jarosz, Filip Budzyn oraz Jakub Mazanek, Sebastian Liszka, Jan Juszczyk, Mateusz Baran.

Postawa całego bocheńskiego zespołu podczas opisywanego spotkania wzbudzała zachwyt u obserwujących mecz kibiców. jak powiedział jeden z nich: “Aż miło było popatrzeć, jak graja nasi chłopcy”.

Warto przy tej okazji przypomnieć, iż spotkanie w pierwszej rundzie z Unią nie przebiegało tak gładko – wtedy to rzeczywiście był mecz pełen emocji, a bramki sypały się jedna za drugą (ostatecznie wygraliśmy na wyjeździe 4:5). Teraz nasi chłopcy wyraźnie potwierdzili swoją mocną pozycję w lidze, natomiast przyjezdni nie mogli zdobyć chociażby honorowego gola.

Zdjęcia ze spotkania na Facebooku MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Zespół MOSiR, trenowany przez Marcina Leśniaka, po 7 meczach (w jednej kolejce pauzowaliśmy) ma na koncie 18 punktów i zajmuje miejsce lidera. Na drugim miejscu w tabeli, z 12 zgromadzonymi punktami, znajduje się Szreniawa Nowy Wiśnicz.

Na zdj. tytułowym zespół trampkarzy z trenerem Marcinem Leśniakiem (pierwszy z prawej), Krzysztofem Satołą II trenerem (pierwszy z lewej) i Jakubem Mikulskim trenerem bramkarzy.

9 kolejkę rozegramy w sobotę 11 maja, kiedy to walczyć będziemy na wyjeździe z KS Wisłą Szczucin (początek spotkania o godz. 10.30).