MOSiR II Bochnia wygrywa w inauguracyjnym spotkaniu II Ligi Okręgowej Trampkarzy!

Na zdj. zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Bochnia-Brzesko).

Trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zwyciężyli zespół MSP Bochnia 0:4. Dla podopiecznych trenera Roberta Gnutka było to inauguracyjne spotkanie w ramach trwającej już II Ligi Okręgowej.

05.09.2020, 2 kolejka
MSP Bochnia – MOSiR II Bochnia 0:4
Bramki:
1 samobójcza,
2 x Kacper Kołodziej,
1x Maciej Ryncarz

– Pomimo, iż był to nasz pierwszy występ w takim składzie personalnym, chłopcy bardzo dobrze się zaprezentowali, zwłaszcza widać było bardzo dobre przygotowanie fizyczne oraz motoryczne. Dominowaliśmy w tych elementach – mówi trener bochnian R. Gnutek. – Pierwsza połowa zakończyła się naszym zwycięstwem po samobójczym trafieniu gospodarzy. W drugiej kontrolowaliśmy przebieg gry i w końcówce spotkania strzeliliśmy jeszcze 3 bramki.

Skład MOSiR II Bochnia: Dominik Kamiński (bramkarz), Radosław Rysak, Szymon Leszczyński, Karol Łach, Tomasz Dziuba, Jakub Strzałka, Przemysław Wiktor, Wiktor Wolak, Bartosz Wenta, Maksymilian Zwierniak, Kacper Kołodziej, Maciej Ryncarz, Mateusz Plewniak.

W pierwszej kolejce nasz zespół pauzował, ale i tak zdobywając teraz pierwsze trzy punkty uplasował się na III miejscu w tabeli. Przed nami GOSIR-NOVI Rzezawianka i Trzciana 2000 z 6 punktami, ale to drużyny mające za sobą już 2 mecze.

W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek 14 września, gościć będziemy Beskid Żegocinę. Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni. Początek o godz. 16.30.

Oprócz wymienionych wyżej drużyn w opisywanej lidze występują następujące zespoły: GKS Drwinia, Promień Mikluszowice, Nieszkowianka, Raba Niedary. W sumie walczy 9 drużyn.

Na zdj. tytułowym zespół MOSiR Bochnia z trenerami Michałem Dziubą (pierwszy z lewej) i Robertem Gnutkiem (który prowadzi trampkarzy w II Lidze Okręgowej).

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content