MOSiR Bochnia – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 3:1/trampkarze + zapowiedzi spotkań

W środę 12 września trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, walczący w I lidze okręgowej, rozegrali 7 kolejkę. Tym razem na stadionie miejskim gościli WKS Szreniawę, którą pokonali różnicą dwóch bramek.

MOSiR Bochnia – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 3:1

Początkowo spotkanie wydawało się wyrównane (wynik 1:1), ale później bochnianie, zmobilizowani przez trenera Marcina Leśniaka, stanęli na wysokości zadania i oddali dwa celne strzały. Bramki dla Bochni zdobyli: Krystian Spytek, Filip Budzyn i Piotr Leszczyński.

Więcej zdjęć z meczu umieściliśmy na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Kolejny mecz trampkarzy 16 września
W tej chwili bochnianie znajdują się na 5 pozycji w tabeli. Przed nimi kolejne 7 kolejek – najbliższa w niedzielę 16 września. Zapraszamy do kibicowania podczas meczu, który również rozegramy w Bochni – nasz zespół podejmował będzie drużynę Termalicy Bruk-Bet Niecieczy. Początek spotkania w samo południe. Trzymamy kciuki!

Wcześniejsze spotkania
Przy okazji przypominamy, że jeszcze wcześniej bo w piątek 14 września w naszym mieście będziemy mieli okazję kibicować drużynie MOSiR II Bochnia, która w ramach 2 kolejki II ligi młodzików gościć będzie Czarnych Kobyle. Mecz rozpocznie się o godz. 15.30.

We wspomniana niedzielę 16 września tuż przed trampkarzami (o godz. 10.00) na murawę bocheńskiego stadionu wejdą piłkarze MOSiR Bochnia, walczący w I lidze okręgowej D1 młodzików. W ramach 7 kolejki spotkają się oni z drużyną UKS AP Champions Brzesko.

Inauguracja rozgrywek orlików
Miło nam również poinformować Państwa o rozpoczęciu rozgrywek orlików, które zaplanowane są w kolejnym tygodniu. We wtorek 18 września będziemy mieli okazję kibicować dwóm zespołom trenowanym przez Piotra Góreckiego – o godz. 15.30 MOSiR I Bochnia gościć będzie Czarnych Kobyle, o 17.00 MOSiR II Bochnia podejmie zespół GOSIR – NOVI Rzezawiankę.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content