MOSiR Bochnia – Wisła Szczucin 6:1 / druga wygrana trampkarzy w I lidze okręgowej!

W minioną sobotę 30 marca trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali 2 kolejkę w I lidze okręgowej C1 trampkarzy, podczas której gościli Wisłę Szczucin. Bochnianie pokonali przyjezdnych różnica 5 bramek!

MOSiR Bochnia – Wisła Szczucin 6:1 (2:1)

Po inauguracyjnym meczu na wyjeździe z Tarnowem podopieczni trenera Marcina Leśniaka nabrali pewności siebie i po raz kolejny wygrali. Tym razem zwyciężyli Szczucin wysoko, bo aż 6:1. Widać było, iż chłopcy pod koniec spotkania czują się pewnie na swojej murawie (mecz odbył się na Stadionie im. dr. W. Krupy w Bochni).
Pierwsza połowa meczu nie była jednak tak oczywista. Pierwszą piłkę do bramki w imieniu gospodarzy w 13 minucie skierował Patryk Zbylut. Pięć minut później bezpośrednio z wolnego pięknym, silnym strzałem drugiego gola zdobył Artur Majcher. Później siły wydawały się być wyrównane, ale kiedy już mieliśmy nadzieję zejść na przerwę z dwubramkową przewagą przy zerowej zdobyczy przyjezdnych w 40 minucie gola dla Szczucina zdobył Antoni Bociek. Jak się później okazało była to jedyna, honorowa bramka przeciwników, którzy w drugiej połowie spotkali się z mocnym atakiem bochnian.
Po przerwie zawodnicy MOSiR-u wydawali się wyjątkowo zmotywowani, swoją walkę o pewne zwycięstwo zaczęli od strzału Michała Tomali w 50 minucie. Cztery minuty później trzykrotnym zdobyciem bramki przeciwnika popisał się Tomasz Popiołek (w 54, 56 i 64′). Ustalony wówczas wynik 6:1 nie zmienił się już do końca spotkania, po którym trener Marcin Leśniak gratulował swoim wychowankom z widocznym zadowoleniem.

– To było bardzo dobre spotkanie – mówi Władysław Wójcik kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia. – Na uwagę zasługuje wspaniały gol z wolnego Artura Majchera, seria Tomasza Popiołka i zdobyte bramki każdego z wyżej wymienionych piłkarzy.  Taki mecz, przy którym współpracują ze sobą wszyscy zawodnicy warto oglądać. –

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Tomasz Popiołek 3, Artur Majcher 1, Michał Tomala 1, Filip Budzyn, Maksymilian Jarosz, Piotr Leszczyński, Kacper Smoleń, Dawid Skrzypek, Bartosz Sieczka, , Bartosz Palej, Gabriel Stary (bramkarz) oraz Patryk Zbylut 1, Mateusz Baran, Sebastian Liszka, Piotr Mączka, Szymon Strzałka, Gabriel Szydłowski, Stanisław Szydłowski (bramkarz).

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Następne spotkanie trampkarze rozegrają w najbliższą sobotę 6 kwietnia na wyjeździe z Wolanią Wolą Rzędzińską (początek spotkania o godz. 13:15). Trzymamy kciuki!